Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pofidérní. Co znamená pojem Pofidérní z kategorie Různé?

Co je Pofidérní? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Pofidérní?

Pofidérní čili nedůvěryhodný, nejistý, nekalý, podezřelý nebo pochybný je přídavné jméno, které se nenachází ve slovnících spisovného českého jazyka, přesto je částí veřejnosti běžně používané.
Nalézt slovo pofidérní je možno v nářečních slovnících, jde o slovo z lašského dialektu. Přesto se ve slovníku cizích slov uvádí jako slovo převzaté z latiny. Jedná se tedy o pojem, který s největší pravděpodobností přešel do nářečí v minulosti z projevů kazatelů.

Co je to Pofidérní? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pofidérní. Co znamená pojem Pofidérní z kategorie Různé?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Pofidérní s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Pofidérní se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: přesný výraz, odborné názvosloví, co je to Pofidérní?, wiki, slovo, heslo, vysvětlení, co znamená, slovník, význam slova, přesný význam, pojem, informace, význam, různé, definice, různé, Pofidérní


Pojem Pofidérní je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Pofidérní na Google.cz

Najít termín Pofidérní ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Pofidérní ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Pofidérní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pofidérní ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Pofidérní ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pofidérní například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Pofidérní? resp. co to je Pofidérní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pofidérní, odpověď na dotaz co je to Pofidérní?. Víte např. kdo to je Soudce? Znáte a víte kdo je Sergej Prokofjev? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.