Co je to?
Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Co je Psyllium?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Psyllium?

Psyllium je název pro jitrocel indický. Jedná se o jednoletou rostlinu, která se pěstuje v Indii, Austrálii a v Iráku. Psyllium má nenápadný květ a krátké listy s chmýřím. Využívá se jako zdroj rozpustné vlákniny.
Psyllium je slupka ze semen jitrocele, ve které se nacházejí bobtnavé látky. V trávicím traktu výrazně zvyšují svůj objem a vytvářejí ochrannou vrstvu. Psyllium se používá jako doplněk stravy při péči o trávicí trakt, při hubnutí a detoxikaci organismu.


Co je to Psyllium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Psyllium můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Psyllium je v kategorii rostliny

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, význam, názvosloví, heslo, termín, popis, definice pojmu, lexikon, význam slova, definice, přesný výraz, synonymum, co znamená, formulace, vysvětlení, pojem, rostliny


Pojem Psyllium je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Vláknina psyllium

Sušená vláknina psyllium. Je možné ji rozpustit ve vodě nebo přidat do pokrmů. Autor: Willfried Wende, zdroj: Pixabay
Sušená vláknina psyllium. Je možné ji rozpustit ve vodě nebo přidat do pokrmů. Autor: Willfried Wende, zdroj: Pixabay


Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Psyllium ve Wikislovníku

Hledat slovo Psyllium ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Psyllium ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Psyllium ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Psyllium na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Psyllium ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Psyllium například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Psyllium? resp. co znamená slovo Psyllium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psyllium, odpověď na dotaz co je to Psyllium?. Víte např. kdo to je Michal Bragagnolo? Znáte a víte kdo je Glum? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Psyllium i v jiné kategorii než v rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie rostliny, Květy sakury, psyllium, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.