Co je to?
Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Co je to Psyllium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Psyllium

Psyllium je název pro jitrocel indický. Jedná se o jednoletou rostlinu, která se pěstuje v Indii, Austrálii a v Iráku. Psyllium má nenápadný květ a krátké listy s chmýřím. Využívá se jako zdroj rozpustné vlákniny.
Psyllium je slupka ze semen jitrocele, ve které se nacházejí bobtnavé látky. V trávicím traktu výrazně zvyšují svůj objem a vytvářejí ochrannou vrstvu. Psyllium se používá jako doplněk stravy při péči o trávicí trakt, při hubnutí a detoxikaci organismu.


Co je to Psyllium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Psyllium se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: informace, co to je, význam pojmu, wiki, terminus technicus, definice pojmu, definice, přesný význam, odborný výraz, pojem, co je to Psyllium?, terminologie, synonymum, heslo, přesný výraz, význam slova, co znamená, odborné názvosloví


Pojem Psyllium je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Vláknina psyllium

Sušená vláknina psyllium. Je možné ji rozpustit ve vodě nebo přidat do pokrmů. Autor: Willfried Wende, zdroj: Pixabay
Sušená vláknina psyllium. Je možné ji rozpustit ve vodě nebo přidat do pokrmů. Autor: Willfried Wende, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Psyllium ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Psyllium ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Psyllium ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psyllium ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Psyllium ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Psyllium ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Psyllium například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Psyllium? resp. jaký je význam pojmu Psyllium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psyllium, odpověď na dotaz co je to Psyllium?. Víte např. kdo to je Michal David? Znáte a víte kdo je Alois Hadamczik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.