Co je to?
Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Co je to Psyllium? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Psyllium

Psyllium je název pro jitrocel indický. Jedná se o jednoletou rostlinu, která se pěstuje v Indii, Austrálii a v Iráku. Psyllium má nenápadný květ a krátké listy s chmýřím. Využívá se jako zdroj rozpustné vlákniny.
Psyllium je slupka ze semen jitrocele, ve které se nacházejí bobtnavé látky. V trávicím traktu výrazně zvyšují svůj objem a vytvářejí ochrannou vrstvu. Psyllium se používá jako doplněk stravy při péči o trávicí trakt, při hubnutí a detoxikaci organismu.


Co je to Psyllium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Psyllium. Co znamená odborný pojem Psyllium z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Psyllium sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Psyllium patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, lexikon, heslo, názvosloví, význam pojmu, synonymum, přesný význam, co to je, přesný výraz, pojem, Rostliny, význam slova, popis, termín, definice pojmu, formulace, Psyllium, vysvětlení


Pojem Psyllium je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Vláknina psyllium

Sušená vláknina psyllium. Je možné ji rozpustit ve vodě nebo přidat do pokrmů. Autor: Willfried Wende, zdroj: Pixabay
Sušená vláknina psyllium. Je možné ji rozpustit ve vodě nebo přidat do pokrmů. Autor: Willfried Wende, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Psyllium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Psyllium na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psyllium ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Psyllium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Psyllium ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Psyllium ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Psyllium například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Psyllium? resp. jaký je přesný význam slova Psyllium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psyllium, odpověď na dotaz co je to Psyllium?. Víte např. kdo to je Rákosník? Znáte a víte kdo je Eva Holubová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Psyllium v jiné sekci než Rostliny. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.