Co je to?
Definice výrazu, termínu Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Co je to Systém? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Systém

Systém je pojmenování pro celek nebo soustavu, skládající se z částí vzájemně na sebe působících. V systému se mezi částmi pohybují energie, hmota či informace.
Podle vztahu k okolí mohou být soustavy uzavřené nebo otevřené, podle postupu v čase dynamické či statické. Jestliže se vyvíjejí skokem nebo postupně, jsou systémy diskrétní nebo spojité, podle struktur problémů tvrdé či měkké, podle chování deterministické a stochastické.


Co je to Systém? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Systém doporučujeme sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Systém se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: pojem, lexikon, význam pojmu, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, wiki, terminus technicus, co je to Systém?, přesný výraz, význam, význam slova, popis, co to je, formulace, definice pojmu


Pojem Systém je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Systém? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Systém (či soustava) je celek složený z částí, které na sebe vzájemně působí. Mezi částmi systému mohou probíhat toky informací, hmoty a energie.

Pro více informací o heslu Systém zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Systém ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Systém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Systém ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Systém ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Systém ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Systém ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Systém například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Systém? resp. co vlastně znamená slovo Systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Systém, odpověď na dotaz co je to Systém?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Statutární Zástupce? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Systém hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..