Co je to?
Výraz, termín, definice slova Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Co je to Systém? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Systém?

Systém je pojmenování pro celek nebo soustavu, skládající se z částí vzájemně na sebe působících. V systému se mezi částmi pohybují energie, hmota či informace.
Podle vztahu k okolí mohou být soustavy uzavřené nebo otevřené, podle postupu v čase dynamické či statické. Jestliže se vyvíjejí skokem nebo postupně, jsou systémy diskrétní nebo spojité, podle struktur problémů tvrdé či měkké, podle chování deterministické a stochastické.


Co je to Systém? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Systém patří do sekce filozofie

Klíčová slova: slovník, Systém, informace, filozofie, co znamená, wiki, pojem, definice pojmu, co je to Systém?, odborný výraz, přesný význam, odborné názvosloví, co to je, popis, význam, heslo, definice, synonymum


Pojem Systém je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Systém? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Systém (či soustava) je celek složený z částí, které na sebe vzájemně působí. Mezi částmi systému mohou probíhat toky informací, hmoty a energie.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Systém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Systém ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Systém ve vyhledávači Yandex

Najít termín Systém ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Systém na Google.cz

Hledat pojem Systém ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Systém například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Systém? resp. co znamená Systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Systém, odpověď na dotaz co je to Systém?. Víte např. kdo to je Rezident? Znáte a víte kdo je Nikola Tesla? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je filozofie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..