Co je to?
Definice výrazu, termínu Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Co je to Systém? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Systém

Systém je pojmenování pro celek nebo soustavu, skládající se z částí vzájemně na sebe působících. V systému se mezi částmi pohybují energie, hmota či informace.
Podle vztahu k okolí mohou být soustavy uzavřené nebo otevřené, podle postupu v čase dynamické či statické. Jestliže se vyvíjejí skokem nebo postupně, jsou systémy diskrétní nebo spojité, podle struktur problémů tvrdé či měkké, podle chování deterministické a stochastické.


Co je to Systém? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Systém patří do sekce Filozofie

Klíčová slova: Systém, pojem, význam slova, heslo, terminologie, co je to Systém?, význam, wiki, termín, přesný výraz, názvosloví, slovník, synonymum, Filozofie, odborný výraz, slovo, definice pojmu, co znamená


Pojem Systém je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Systém ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Systém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Systém ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Systém ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Systém ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Systém ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Systém například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Systém? resp. jaký je přesný význam slova Systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Systém, odpověď na dotaz co je to Systém?. Víte např. kdo to je Jiřina Jirásková? Znáte a víte kdo je Statutární Zástupce? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Filozofie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..