Co je to?
Výraz, termín, definice slova Linoleum. Co znamená odborný pojem Linoleum z kategorie Materiály?

Co je to Linoleum? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Linoleum?

Linoleum je jedním z druhů podlahové krytiny. Je měkké a připomíná gumu. Často bývá zaměňováno za PVC, je však silnější a má odlišné vlastnosti. Linoleum je vyráběno z recyklovatelných materiálů a pokládá se na plátno nebo jutovou tkaninu.
K základním materiálům pro výrobu patří kalafuna, lněný olej, korkový prach, minerální plniva a dřevitá moučka. Je upřednostňováno z ekologických důvodů, protože je zcela biologicky zlikvidovatelné a nevyvolává alergické reakce.


Co je to Linoleum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Linoleum. Co znamená odborný pojem Linoleum z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Linoleum? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Linoleum patří do sekce Materiály

Klíčová slova: Linoleum, formulace, co znamená, terminologie, lexikon, odborné názvosloví, slovník, synonymum, pojem, vysvětlení, definice pojmu, termín, popis, definice, názvosloví, co to je, význam pojmu, Materiály


Pojem Linoleum je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Linoleum ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Linoleum ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Linoleum na Google.cz

Zkusit najít heslo Linoleum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Linoleum ve Wikislovníku

Vyhledat termín Linoleum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Linoleum například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Linoleum? resp. co vlastně znamená slovo Linoleum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linoleum, odpověď na dotaz co je to Linoleum?. Víte např. kdo to je Vodník? Znáte a víte kdo je Náborář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.