Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co to je Couvert? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.


Co je to Couvert? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Couvert je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam, terminus technicus, Couvert, přesný význam, terminologie, synonymum, termín, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, názvosloví, co to je, informace, formulace, heslo, Jídlo, význam slova, Jídlo


Pojem Couvert je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Couvert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Couvert na Youtube

Najít výraz Couvert na Google.cz

Hledat pojem Couvert ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Couvert ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Couvert ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Couvert například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Couvert? resp. co to je Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Vica Kerekés? Znáte a víte kdo je Učeň? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Couvert hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem