Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co je Couvert? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.


Co je to Couvert? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Couvert? Potom se o definici podělte s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Couvert se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: formulace, význam, co to je, názvosloví, wiki, Couvert, informace, lexikon, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, co je to Couvert?, přesný význam, jídlo, jídlo, synonymum, vysvětlení, heslo


Pojem Couvert je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Couvert lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Couvert na Google.cz

Hledat termín Couvert ve Wikislovníku

Najít výraz Couvert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Couvert ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Couvert ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Couvert ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Couvert například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Couvert? resp. co se skrývá pod slovem Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Jiří Šmejc? Znáte a víte kdo je Režisér? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem