Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co to je Couvert? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.


Co je to Couvert? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Couvert můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Couvert je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam, formulace, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, význam slova, terminologie, co je to Couvert?, pojem, wiki, slovník, informace, heslo, definice, názvosloví, Jídlo, přesný význam


Pojem Couvert je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Couvert na Youtube

Vyhledat heslo Couvert ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Couvert ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Couvert ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Couvert ve vyhledávači Qwant

Najít termín Couvert na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Couvert například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Couvert? resp. jaký je význam slova Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Chamtivec? Znáte a víte kdo je Uvaděč? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem