Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krov. Co znamená pojem Krov z kategorie Stavebnictví?

Co je to Krov? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Krov?

Krov je název pro nosnou střešní konstrukci. Krov má přenášet zatížení střešního pláště na svislé konstrukce stavby. Jako zatížení působí například samotný materiál střešního pláště, sníh, vítr a podobně.
Krovy se od sebe odlišují podle stavby nebo podle zvoleného materiálu. Mohou být zhotoveny z kovu, dřeva nebo mohou být kombinací obojího.


Co je to Krov? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Krov. Co znamená pojem Krov z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Krov sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Krov je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, pojem, co je to Krov?, slovník, význam, lexikon, co znamená, přesný výraz, Stavebnictví, význam pojmu, Krov, wiki, přesný význam, Stavebnictví, definice pojmu, informace, terminus technicus, formulace


Pojem Krov je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Krov? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Krov je nosná konstrukce střechy. Účelem krovu je přenášení zatížení od vlastní tíhy, skladby střešního pláště (záklop, laťování, izolační vrstvy, střešní krytina), sněhu, větru a případných dalších užitných zatížení, do svislých nosných konstrukcí stavby.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Krov ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Krov ve Wikislovníku

Najít termín Krov ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Krov ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Krov ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Krov ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Krov například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Krov? resp. jaký je význam slova Krov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krov, odpověď na dotaz co je to Krov?. Víte např. kdo to je Alexandra Mynářová? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.