Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je to Čtvrtfinále? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čtvrtfinále

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.


Co je to Čtvrtfinále? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čtvrtfinále je v kategorii Sport

Klíčová slova: terminologie, termín, vysvětlení, odborné názvosloví, co to je, slovo, popis, význam slova, Čtvrtfinále, definice pojmu, co je to Čtvrtfinále?, význam pojmu, formulace, názvosloví, slovník, definice, Sport, význam


Pojem Čtvrtfinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Čtvrtfinále

Hledat videa s názvem Čtvrtfinále na Youtube

Zkusit najít slovo Čtvrtfinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Čtvrtfinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Čtvrtfinále ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtvrtfinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Čtvrtfinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtfinále například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Čtvrtfinále? resp. co to je Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Řeholník? Znáte a víte kdo je Jenovéfa Boková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.