Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je Čtvrtfinále? Význam slova

Co znamená termín Čtvrtfinále? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.


Co je to Čtvrtfinále? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Čtvrtfinále doporučujeme sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Čtvrtfinále se nachází v sekci sport

Klíčová slova: vysvětlení, definice pojmu, odborné názvosloví, terminologie, lexikon, Čtvrtfinále, názvosloví, přesný výraz, formulace, význam pojmu, popis, význam slova, informace, význam, co znamená, termín, terminus technicus, co to je


Pojem Čtvrtfinále je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Čtvrtfinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Čtvrtfinále na Google.cz

Zkusit najít heslo Čtvrtfinále ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Čtvrtfinále na Youtube

Zkusit najít pojem Čtvrtfinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Čtvrtfinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtfinále například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čtvrtfinále? resp. co se přesně ukrývá za slovem Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Eva Urbanová? Znáte a víte kdo je Jiří Růžička? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.