Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je to Čtvrtfinále? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Čtvrtfinále?

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.


Co je to Čtvrtfinále? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Čtvrtfinále) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čtvrtfinále patří do kategorie Sport

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, co je to Čtvrtfinále?, heslo, pojem, význam pojmu, informace, Sport, odborný výraz, význam slova, názvosloví, popis, Sport, odborné názvosloví, definice pojmu, termín, formulace, slovník


Pojem Čtvrtfinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Čtvrtfinále ve vyhledávači Qwant

Najít termín Čtvrtfinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtvrtfinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Čtvrtfinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Čtvrtfinále ve Wikipedii

Hledat výraz Čtvrtfinále ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtfinále například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Čtvrtfinále? resp. jaká je definice slova Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Josef Klíma? Znáte a víte kdo je Dana Medřická? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.