Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je to Čtvrtfinále? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Čtvrtfinále?

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.


Co je to Čtvrtfinále? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čtvrtfinále patří do sekce Sport

Klíčová slova: formulace, popis, lexikon, Čtvrtfinále, co znamená, co je to Čtvrtfinále?, význam, význam slova, slovník, heslo, co to je, význam pojmu, odborný výraz, přesný význam, Sport, odborné názvosloví, Sport, terminologie


Pojem Čtvrtfinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Čtvrtfinále v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Čtvrtfinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Čtvrtfinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Čtvrtfinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtvrtfinále ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Čtvrtfinále ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Čtvrtfinále na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtfinále například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Čtvrtfinále? resp. co se skrývá pod slovem Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Tomáš Feřtek? Znáte a víte kdo je Johnny Cash? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Čtvrtfinále i v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.