Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je Čtvrtfinále?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Čtvrtfinále?

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.


Co je to Čtvrtfinále? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Čtvrtfinále s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Čtvrtfinále se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: definice, význam, slovo, popis, definice pojmu, termín, terminus technicus, synonymum, co to je, informace, odborné názvosloví, pojem, formulace, heslo, terminologie, wiki, vysvětlení, význam slova


Pojem Čtvrtfinále je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Čtvrtfinále na Youtube

Zkusit najít frázi Čtvrtfinále ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Čtvrtfinále na Google.cz

Zkusit najít pojem Čtvrtfinále ve Wikipedii

Hledat frázi Čtvrtfinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Čtvrtfinále ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtfinále například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste zjistili jaký je přesný význam slova Čtvrtfinále? resp. co přesně označuje termín Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Státní zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Klára Dostálová? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Čtvrtfinále i v jiné kategorii než v sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.