Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je to Čtvrtfinále? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Čtvrtfinále?

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.


Co je to Čtvrtfinále? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Čtvrtfinále? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čtvrtfinále se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: definice, význam, význam pojmu, informace, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, pojem, co je to Čtvrtfinále?, definice pojmu, přesný výraz, heslo, Sport, popis, lexikon, co znamená, terminologie, Čtvrtfinále


Pojem Čtvrtfinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Čtvrtfinále v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Čtvrtfinále na Youtube

Najít slovo Čtvrtfinále na Google.cz

Vyhledat pojem Čtvrtfinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtvrtfinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Čtvrtfinále ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Čtvrtfinále ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtfinále například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Čtvrtfinále? resp. co se skrývá pod slovem Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Jitka Asterová? Znáte a víte kdo je Dana Medřická? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.