Co je to?
Definice výrazu, termínu Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Co je to Spektiv? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Spektiv?

Spektiv je typ monokulárního dalekohledu, který je výsuvný. Na rozdíl od triedru má jenom jeden válec. Spektiv je určen především k pozorování zvěře, ptactva, využití nachází i u bezpečnostních složek.


Co je to Spektiv? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spektiv s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Spektiv se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: význam, co to je, slovo, přesný výraz, informace, Technika, lexikon, význam slova, synonymum, popis, pojem, terminus technicus, formulace, Spektiv, vysvětlení, Technika, definice, terminologie


Pojem Spektiv je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Spektiv ve Wikipedii

Najít slovo Spektiv na Google.cz

Hledat heslo Spektiv ve Wikislovníku

Najít termín Spektiv ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Spektiv ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Spektiv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektiv například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Spektiv? resp. co je to Spektiv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektiv, odpověď na dotaz co je to Spektiv?. Víte např. kdo to je Ondřej Soukup? Znáte a víte kdo je Buchta? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.