Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Co je Spektiv?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Spektiv?

Spektiv je typ monokulárního dalekohledu, který je výsuvný. Na rozdíl od triedru má jenom jeden válec. Spektiv je určen především k pozorování zvěře, ptactva, využití nachází i u bezpečnostních složek.


Co je to Spektiv? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Spektiv můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Spektiv je v kategorii technika

Klíčová slova: vysvětlení, technika, technika, co je to Spektiv?, popis, terminologie, význam, slovník, co to je, wiki, synonymum, význam slova, terminus technicus, heslo, termín, odborné názvosloví, přesný výraz, pojem


Pojem Spektiv je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Spektiv?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pozorovací dalekohled (také spektiv) je vysoce přesný dalekohled pro pozorování vzdálených předmětů na zemském povrchu. Využívá se v ornitologii, zeměměřičství, při lovu, ostrostřelbě. Provedení většinou bývá pro jedno oko, tedy monokulární. Pro stabilitu se spektiv nasazuje na stativ, lze jej také připevnit na vrch pušky či fotoaparátu.

Zkuste zjistit více informací o slovu Spektiv v následujících zdrojích

Hledat termín Spektiv na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spektiv ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Spektiv ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Spektiv ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Spektiv ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spektiv ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spektiv například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co to je Spektiv? resp. co se přesně ukrývá za slovem Spektiv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektiv, odpověď na dotaz co je to Spektiv?. Víte např. kdo to je Cindy Crawford? Znáte a víte kdo je Kedra? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spektiv v jiné sekci než technika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie technika, lupa, spektiv, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.