Co je to?
Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Co je to Internet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Internet?

Na internetu se nachází spousta informací, ale co to vlastně takový internet je? Jedná se o celosvětový systém vzájemně propojených počítačových sítí, v nichž mezi sebou jednotlivé počítače komunikují za pomoci protokolů TCP/IP.
Internet poskytuje celou řadu služeb a nejznámější z nich jsou WWW a e-mail. Někdy bývá směšován internet a služba WWW, ale v případě WWW se jedná jen o jednu z mnoha částí internetu. Předchůdce internetu najdeme v šedesátých letech dvacátého století.


Co je to Internet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Internet sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Internet patří do sekce Internet

Klíčová slova: co znamená, význam slova, význam pojmu, odborné názvosloví, popis, Internet, synonymum, slovník, termín, pojem, přesný význam, vysvětlení, informace, wiki, názvosloví, definice pojmu, terminologie, význam


Pojem Internet je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Internet ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Internet ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Internet ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Internet ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Internet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Internet ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Internet například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Internet? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Internet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Internet, odpověď na dotaz co je to Internet?. Víte např. kdo to je Dula? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.