Co je to?
Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Co je to Internet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Internet?

Na internetu se nachází spousta informací, ale co to vlastně takový internet je? Jedná se o celosvětový systém vzájemně propojených počítačových sítí, v nichž mezi sebou jednotlivé počítače komunikují za pomoci protokolů TCP/IP.
Internet poskytuje celou řadu služeb a nejznámější z nich jsou WWW a e-mail. Někdy bývá směšován internet a služba WWW, ale v případě WWW se jedná jen o jednu z mnoha částí internetu. Předchůdce internetu najdeme v šedesátých letech dvacátého století.


Co je to Internet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Internet. Co znamená odborný pojem Internet z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Internet se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, popis, Internet, co je to Internet?, definice pojmu, význam pojmu, význam, slovo, přesný význam, synonymum, Internet, heslo, termín, odborný výraz, formulace, Internet, význam slova, terminus technicus


Pojem Internet je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Internet doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Internet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Internet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Internet na Google.cz

Najít pojem Internet ve Wikipedii

Najít heslo Internet ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Internet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Internet například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Internet? resp. co znamená Internet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Internet, odpověď na dotaz co je to Internet?. Víte např. kdo to je Lenka Dusilová? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.