Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ischias. Co znamená odborný pojem Ischias z kategorie Nemoce?

Co je to Ischias? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ischias?

Ischias je označení onemocnění, které vzniká v kříži páteře a postihuje sedací nerv. Jedná se především o zánět sedacího nervu nebo o vyhřezlou meziobratlovou ploténku. Lidově bývá ischias označován jako houser. Typickým projevem je bolest a ztuhnutí zádových svalů. Bolest může ze zad vystřelovat až do dolní části nohou.
Ischias se léčí pomocí léků tlumících bolest, klidem na lůžku, operativně (v případě vyhřezlé ploténky) nebo alternativními metodami. Těmi jsou například hydroterapie, akupunktura nebo akupresura.


Co je to Ischias? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ischias. Co znamená odborný pojem Ischias z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ischias doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Ischias se nachází v sekci nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, význam, slovo, přesný výraz, názvosloví, terminologie, heslo, wiki, význam slova, popis, informace, co je to Ischias?, termín, terminus technicus, lexikon, nemoce, vysvětlení


Pojem Ischias je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Ischias na Google.cz

Vyhledat výraz Ischias ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Ischias ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ischias ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Ischias ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Ischias ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ischias například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste zjistili jaká je definice slova Ischias? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ischias? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ischias, odpověď na dotaz co je to Ischias?. Víte např. kdo to je Ludvík Svoboda? Znáte a víte kdo je Jiří Paroubek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.