Co je to?
Definice výrazu, termínu Bohoslužba. Co znamená odborný pojem Bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Bohoslužba? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bohoslužba

Bohoslužba je označení setkání určitého počtu lidí, které má náboženský motiv. Tito lidé se chtějí setkat s božstvem, komunikovat s ním nebo mu přinášet oběti. Tato setkání se mohou konat na jakémkoli místě, nejčastěji ve stavbách pro bohoslužby určených, jako jsou kostely, chrámy, mešity, synagogy a podobně. Může se však odehrávat i v soukromém obydlí, v přírodě nebo volném prostranství v městě.
Průběh bohoslužby mívá předem daný průběh podle zvyklostí, ale může se odehrávat i odlišně podle momentální situace. Pojetí i průběh bohoslužby se v jednotlivých náboženstvích liší.


Co je to Bohoslužba? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bohoslužba. Co znamená odborný pojem Bohoslužba z kategorie Náboženství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bohoslužba můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bohoslužba je v sekci Náboženství

Klíčová slova: Náboženství, definice pojmu, přesný význam, přesný výraz, termín, co to je, Bohoslužba, lexikon, wiki, heslo, formulace, informace, význam, terminus technicus, slovo, pojem, význam pojmu, synonymum


Pojem Bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Bohoslužba ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Bohoslužba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Bohoslužba ve Wikislovníku

Hledat pojem Bohoslužba ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohoslužba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohoslužba například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bohoslužba? resp. co znamená slovo Bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Bohoslužba?. Víte např. kdo to je Kaley Cuoco? Znáte a víte kdo je Víla? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Bohoslužba i v jiných kategoriích (než Náboženství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..