Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Jídlo?

Co je Ketodieta?

Co znamená termín Ketodieta? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ketodieta neboli proteinová dieta je další z řady diet slibujících zázračně rychlé a trvalé zhubnutí. Jejím principem je snížení příjmu tuků a sacharidů a jejich nahrazení bílkovinami, což má organismus přinutit spalovat tuky. Nějaký efekt nesporně má, mezi její nevýhody určitě patří riziko nevyváženosti stravy a vysoká cena směsí na přípravu pokrmů. Ketodieta je nebezpečná pro osoby s ledvinovými nebo jaterními nemocemi, pro lidi trpících cukrovkou, pro těhotné ženy či osoby po infarktu.


Co je to Ketodieta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Jídlo?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Ketodieta se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: přesný význam, slovo, popis, přesný výraz, definice, názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, slovník, terminologie, význam, heslo, jídlo, synonymum, lexikon, pojem, co to je, termín


Pojem Ketodieta je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Ketodieta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Ketodieta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Ketodieta ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Ketodieta ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Ketodieta ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketodieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketodieta například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili jaký je význam slova Ketodieta? resp. co přesně označuje termín Ketodieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketodieta, odpověď na dotaz co je to Ketodieta?. Víte např. kdo to je Charlize Theron? Znáte a víte kdo je Immanuel Kant? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, rozinky, ketodieta, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.