Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Jídlo?

Co je Ketodieta? Význam slova

Co znamená termín Ketodieta? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ketodieta neboli proteinová dieta je další z řady diet slibujících zázračně rychlé a trvalé zhubnutí. Jejím principem je snížení příjmu tuků a sacharidů a jejich nahrazení bílkovinami, což má organismus přinutit spalovat tuky. Nějaký efekt nesporně má, mezi její nevýhody určitě patří riziko nevyváženosti stravy a vysoká cena směsí na přípravu pokrmů. Ketodieta je nebezpečná pro osoby s ledvinovými nebo jaterními nemocemi, pro lidi trpících cukrovkou, pro těhotné ženy či osoby po infarktu.


Co je to Ketodieta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Ketodieta se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam slova, jídlo, lexikon, význam pojmu, přesný význam, názvosloví, přesný výraz, co to je, popis, odborný výraz, slovo, význam, definice pojmu, co znamená, jídlo, definice, Ketodieta, slovník


Pojem Ketodieta je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ketodieta doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketodieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Ketodieta ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ketodieta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Ketodieta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Ketodieta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Ketodieta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketodieta například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ketodieta? resp. co přesně znamená slovo Ketodieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketodieta, odpověď na dotaz co je to Ketodieta?. Víte např. kdo to je Jiří Písařík? Znáte a víte kdo je Karl Marx? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Ketodieta v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.