Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ketodieta. Co znamená odborný pojem Ketodieta z kategorie Jídlo?

Co je to Ketodieta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ketodieta?

Ketodieta neboli proteinová dieta je další z řady diet slibujících zázračně rychlé a trvalé zhubnutí. Jejím principem je snížení příjmu tuků a sacharidů a jejich nahrazení bílkovinami, což má organismus přinutit spalovat tuky. Nějaký efekt nesporně má, mezi její nevýhody určitě patří riziko nevyváženosti stravy a vysoká cena směsí na přípravu pokrmů. Ketodieta je nebezpečná pro osoby s ledvinovými nebo jaterními nemocemi, pro lidi trpících cukrovkou, pro těhotné ženy či osoby po infarktu.


Co je to Ketodieta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ketodieta. Co znamená odborný pojem Ketodieta z kategorie Jídlo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ketodieta s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Ketodieta se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: pojem, popis, slovo, co znamená, definice pojmu, co to je, vysvětlení, odborné názvosloví, terminologie, informace, co je to Ketodieta?, význam pojmu, názvosloví, slovník, význam slova, Ketodieta, přesný výraz, wiki


Pojem Ketodieta je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketodieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ketodieta na Youtube

Zkusit najít termín Ketodieta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Ketodieta na Google.cz

Zkusit najít pojem Ketodieta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ketodieta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketodieta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Ketodieta? resp. co znamená slovo Ketodieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketodieta, odpověď na dotaz co je to Ketodieta?. Víte např. kdo to je František Mareš? Znáte a víte kdo je Bedřich Smetana? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.