Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova BTW?

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (BTW) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín BTW patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: lexikon, synonymum, BTW, co to je, wiki, heslo, význam, odborný výraz, přesný význam, význam slova, názvosloví, odborné názvosloví, zkratky, přesný výraz, popis, definice, terminologie, pojem


Pojem BTW je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín BTW ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo BTW na Google.cz

Najít heslo BTW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BTW ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem BTW na Youtube

Hledat výraz BTW ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste zjistili co znamená BTW? resp. co znamená BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Puritánka? Znáte a víte kdo je Pavel Baudiš? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.