Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu BTW

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova BTW můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz BTW je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, Zkratky, názvosloví, definice pojmu, slovník, synonymum, informace, terminus technicus, heslo, co je to BTW?, přesný význam, BTW, popis, slovo, wiki, význam slova, formulace


Pojem BTW je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo BTW na Google.cz

Hledat videa s názvem BTW na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BTW ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín BTW ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem BTW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz BTW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo BTW? resp. co znamená BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Evangeline Lilly? Znáte a víte kdo je Xena? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.