Co je to?
Odborný výraz, definice slova BTW. Co znamená pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je BTW?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu BTW

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BTW. Co znamená pojem BTW z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz BTW se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: BTW, pojem, informace, terminologie, vysvětlení, definice, význam, přesný význam, význam pojmu, formulace, definice pojmu, význam slova, přesný výraz, co znamená, slovo, wiki, lexikon, co to je


Pojem BTW je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem BTW na Google.cz

Najít termín BTW ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz BTW ve Wikislovníku

Hledat termín BTW ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz BTW ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo BTW ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co znamená slovo BTW? resp. jaký je přesný význam slova BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Rudolf Schuster? Znáte a víte kdo je Lucie Zedníčková? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín BTW hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, bTW, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.