Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova BTW

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova BTW? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz BTW je v kategorii zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, význam slova, BTW, definice pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, slovo, wiki, terminus technicus, definice, informace, zkratky, přesný význam, heslo, odborný výraz, význam, popis


Pojem BTW je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz BTW ve Wikislovníku

Najít termín BTW na Google.cz

Hledat heslo BTW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo BTW ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz BTW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz BTW ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte co znamená slovo BTW? resp. co znamená slovo BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Stanislav Hložek? Znáte a víte kdo je Pavel Zacha? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.