Co je to?
Definice výrazu BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je BTW? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu BTW

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Definice výrazu BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova BTW můžete samozřejmě sdílet s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo BTW je v sekci zkratky

Klíčová slova: význam slova, význam, lexikon, wiki, slovník, pojem, odborné názvosloví, terminologie, přesný výraz, formulace, definice pojmu, přesný význam, slovo, definice, heslo, BTW, informace, význam pojmu


Pojem BTW je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte výraz BTW v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem BTW na Youtube

Zkusit najít pojem BTW na Google.cz

Najít výraz BTW ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo BTW ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo BTW ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BTW ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova BTW? resp. jaký je význam slova BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Kamila Moučková? Znáte a víte kdo je Veronika Žilková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu BTW i v jiné kategorii než je sekce zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.