Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu BTW

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem BTW je v sekci Zkratky

Klíčová slova: odborný výraz, Zkratky, význam slova, heslo, BTW, terminus technicus, odborné názvosloví, termín, přesný význam, lexikon, názvosloví, význam, co znamená, přesný výraz, co to je, definice, popis, Zkratky


Pojem BTW je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz BTW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BTW ve Wikimedia Commons

Hledat výraz BTW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín BTW ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem BTW na Youtube

Zkusit najít slovo BTW ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova BTW? resp. co vlastně znamená slovo BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Obchodní asistent? Znáte a víte kdo je Xena? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín BTW hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.