Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu BTW

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín BTW? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo BTW se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: termín, lexikon, odborné názvosloví, informace, pojem, terminus technicus, definice, slovo, co to je, odborný výraz, definice pojmu, terminologie, heslo, význam pojmu, co znamená, význam, popis, názvosloví


Pojem BTW je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem BTW v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz BTW ve vyhledávači Yandex

Najít výraz BTW ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo BTW ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo BTW ve Wikislovníku

Najít pojem BTW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo BTW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je BTW? resp. co označuje slovo BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Hypochondr? Znáte a víte kdo je Speciální pedagog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.