Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu BTW?

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.


Co je to BTW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu BTW sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz BTW je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, terminus technicus, BTW, terminologie, popis, Zkratky, co znamená, lexikon, definice, definice pojmu, odborný výraz, synonymum, formulace, přesný význam, informace, pojem, slovník, význam pojmu


Pojem BTW je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu BTW

Hledat výraz BTW ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem BTW na Youtube

Zkusit najít výraz BTW ve vyhledávači Qwant

Najít výraz BTW ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz BTW ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BTW ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo BTW například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo BTW? resp. co je to BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Barbora Seemanová? Znáte a víte kdo je PSY? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.