Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Co je to Kinesiotaping? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda používaná při bolestech šlach, kloubů či svalů. Jedná se o terapii, při které se na kůži lepí pružné pásky, chráníc před zraněním při sportovním výkonu nebo jako podpora probíhajícího hojení.
Kinesiotaping může přispět i k nápravě ortopedických vad a nesprávného držení těla. Pásky jsou barevné, samolepící a mohou být aplikovány na nejrůznější části těla.


Co je to Kinesiotaping? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kinesiotaping se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam slova, definice, formulace, co to je, odborné názvosloví, informace, přesný výraz, slovo, popis, wiki, definice pojmu, význam pojmu, terminus technicus, termín, co je to Kinesiotaping?, přesný význam, Lékařství, terminologie


Pojem Kinesiotaping je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Kinesiotaping ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Kinesiotaping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kinesiotaping ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Kinesiotaping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Kinesiotaping na Google.cz

Hledat heslo Kinesiotaping ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinesiotaping například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kinesiotaping? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kinesiotaping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinesiotaping, odpověď na dotaz co je to Kinesiotaping?. Víte např. kdo to je Šmejdíř? Znáte a víte kdo je Barbar? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?