Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Co je to Kinesiotaping? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kinesiotaping?

Kinesiotaping je metoda používaná při bolestech šlach, kloubů či svalů. Jedná se o terapii, při které se na kůži lepí pružné pásky, chráníc před zraněním při sportovním výkonu nebo jako podpora probíhajícího hojení.
Kinesiotaping může přispět i k nápravě ortopedických vad a nesprávného držení těla. Pásky jsou barevné, samolepící a mohou být aplikovány na nejrůznější části těla.


Co je to Kinesiotaping? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Kinesiotaping) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kinesiotaping patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: wiki, názvosloví, přesný výraz, význam slova, přesný význam, slovník, definice, význam, co to je, formulace, odborný výraz, Lékařství, odborné názvosloví, definice pojmu, lexikon, vysvětlení, Kinesiotaping, co znamená


Pojem Kinesiotaping je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Kinesiotaping píše následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Pevné (rigidní, atletické, fixační) tejpovací pásky slouží k fixaci kloubů. Jedná se o formu ortézy vytvořené uživateli na míru a bandáž, která nepřekáží např. sportovní výstroji. Tyto pevné pásky se používají i na malé klouby prstů ruky pro prevenci možného úrazu.

Jiné informační zdroje o pojmu Kinesiotaping

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kinesiotaping ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kinesiotaping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kinesiotaping ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kinesiotaping ve Wikizdrojích

Hledat heslo Kinesiotaping ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Kinesiotaping ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinesiotaping například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kinesiotaping? resp. co přesně označuje termín Kinesiotaping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinesiotaping, odpověď na dotaz co je to Kinesiotaping?. Víte např. kdo to je Jan Kašpar? Znáte a víte kdo je Martin Zounar? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kinesiotaping hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?