Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Co je to Kinesiotaping? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda používaná při bolestech šlach, kloubů či svalů. Jedná se o terapii, při které se na kůži lepí pružné pásky, chráníc před zraněním při sportovním výkonu nebo jako podpora probíhajícího hojení.
Kinesiotaping může přispět i k nápravě ortopedických vad a nesprávného držení těla. Pásky jsou barevné, samolepící a mohou být aplikovány na nejrůznější části těla.


Co je to Kinesiotaping? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kinesiotaping sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kinesiotaping patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, co znamená, lexikon, význam slova, význam pojmu, formulace, co to je, přesný výraz, vysvětlení, Lékařství, Kinesiotaping, informace, termín, slovo, definice, co je to Kinesiotaping?, synonymum, slovník


Pojem Kinesiotaping je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kinesiotaping doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Kinesiotaping ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Kinesiotaping ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Kinesiotaping ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kinesiotaping ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kinesiotaping ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kinesiotaping ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinesiotaping například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kinesiotaping? resp. co označuje slovo Kinesiotaping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinesiotaping, odpověď na dotaz co je to Kinesiotaping?. Víte např. kdo to je Arabista? Znáte a víte kdo je Barbar? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?