Co je to?
Odborný výraz, definice slova Textový editor. Co znamená pojem Textový editor z kategorie Software?

Co je to Textový editor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Textový editor

Textový editor je hojně využívaná aplikace používaná pro vkládání prostého textu do počítače. Prostý text nelze dále formátovat, je možno vytvořit obsah a upravovat ho, nelze však využívat formátovací funkce typu nadpis, změna písma a podobně. Uživatel vidí pouze obsah určený ke čtení. Umožňuje počítačové zpracování textu.
Textový editor je běžnou součástí operačního systému. Širší použití má v informatice.


Co je to Textový editor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Textový editor. Co znamená pojem Textový editor z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Textový editor? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Textový editor se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: definice pojmu, význam pojmu, lexikon, definice, heslo, formulace, informace, co je to Textový editor?, význam slova, synonymum, význam, terminus technicus, co znamená, wiki, vysvětlení, slovník, popis, Software


Pojem Textový editor je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Textový editor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Textový editor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Textový editor ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Textový editor na Google.cz

Hledat videa s názvem Textový editor na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Textový editor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Textový editor například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Textový editor? resp. co přesně označuje termín Textový editor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Textový editor, odpověď na dotaz co je to Textový editor?. Víte např. kdo to je Ludvík Svoboda? Znáte a víte kdo je Celní deklarant? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.