Co je to?
Výraz, termín, definice slova Indiánská rýže. Co znamená odborný pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je Indiánská rýže?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Indiánská rýže

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.


Co je to Indiánská rýže? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Indiánská rýže. Co znamená odborný pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Definici pojmu Indiánská rýže sdílejte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Indiánská rýže je v kategorii jídlo

Klíčová slova: jídlo, odborné názvosloví, definice pojmu, termín, terminologie, co znamená, slovo, jídlo, wiki, co to je, odborný výraz, co je to Indiánská rýže?, popis, Indiánská rýže, terminus technicus, heslo, přesný význam, význam


Pojem Indiánská rýže je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Indiánská rýže v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánská rýže ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Indiánská rýže ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Indiánská rýže na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Indiánská rýže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Indiánská rýže na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Indiánská rýže ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánská rýže například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Indiánská rýže? resp. co je to Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Sunnita? Znáte a víte kdo je Usain Bolt? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, rajčata salát, indiánská rýže, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.