Co je to?
Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je to Indiánská rýže? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Indiánská rýže

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.


Co je to Indiánská rýže? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Indiánská rýže s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Indiánská rýže je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: názvosloví, terminus technicus, co to je, co je to Indiánská rýže?, vysvětlení, Indiánská rýže, lexikon, formulace, informace, Jídlo, pojem, Jídlo, přesný význam, odborné názvosloví, termín, slovo, význam pojmu, heslo


Pojem Indiánská rýže je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánská rýže ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Indiánská rýže ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Indiánská rýže ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Indiánská rýže ve Wikipedii

Hledat termín Indiánská rýže na Google.cz

Najít termín Indiánská rýže ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánská rýže například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Indiánská rýže? resp. jaká je definice slova Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Investor? Znáte a víte kdo je Zikmund? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.