Co je to?
Výraz, termín, definice slova Indiánská rýže. Co znamená odborný pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je to Indiánská rýže? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Indiánská rýže

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.


Co je to Indiánská rýže? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Indiánská rýže. Co znamená odborný pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Indiánská rýže? Pak se o ní podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Indiánská rýže je v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, jídlo, slovo, popis, co to je, co je to Indiánská rýže?, heslo, význam, lexikon, synonymum, definice pojmu, význam slova, termín, wiki, názvosloví, informace, odborné názvosloví, slovník


Pojem Indiánská rýže je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Indiánská rýže ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Indiánská rýže na Youtube

Najít slovo Indiánská rýže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Indiánská rýže ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Indiánská rýže ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Indiánská rýže ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánská rýže například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Indiánská rýže? resp. co znamená výraz Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Václav IV? Znáte a víte kdo je Miloš Vystrčil? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.