Co je to?
Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je to Indiánská rýže? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Indiánská rýže

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.


Co je to Indiánská rýže? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Indiánská rýže je v sekci Jídlo

Klíčová slova: lexikon, pojem, slovo, synonymum, slovník, Jídlo, význam slova, heslo, terminus technicus, definice, co znamená, odborný výraz, názvosloví, Indiánská rýže, popis, co je to Indiánská rýže?, formulace, informace


Pojem Indiánská rýže je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít termín Indiánská rýže ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Indiánská rýže ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánská rýže ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Indiánská rýže ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Indiánská rýže ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Indiánská rýže na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánská rýže například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Indiánská rýže? resp. co se skrývá pod slovem Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Václav Upír Krejčí? Znáte a víte kdo je Zikmund? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.