Co je to?
Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je to Indiánská rýže? Význam slova

Co znamená termín Indiánská rýže? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.


Co je to Indiánská rýže? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Indiánská rýže) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Indiánská rýže patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, popis, význam pojmu, formulace, slovník, význam, synonymum, odborný výraz, co to je, wiki, terminologie, co znamená, lexikon, pojem, informace, názvosloví, Jídlo, definice pojmu


Pojem Indiánská rýže je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Indiánská rýže na Youtube

Hledat slovo Indiánská rýže ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Indiánská rýže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Indiánská rýže ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Indiánská rýže ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánská rýže ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánská rýže například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Indiánská rýže? resp. co se přesně ukrývá za slovem Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Wolverine? Znáte a víte kdo je Eliška Balzerová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Indiánská rýže v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.