Co je to?
Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je to Indiánská rýže? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Indiánská rýže?

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.


Co je to Indiánská rýže? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Indiánská rýže patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, vysvětlení, formulace, přesný význam, odborný výraz, co znamená, význam, Indiánská rýže, pojem, co to je, slovník, definice, terminus technicus, popis, Jídlo, informace, definice pojmu


Pojem Indiánská rýže je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Indiánská rýže ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Indiánská rýže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánská rýže ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Indiánská rýže na Youtube

Hledat heslo Indiánská rýže ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Indiánská rýže ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánská rýže například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Indiánská rýže? resp. co je to Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Zeman? Znáte a víte kdo je Eliška Balzerová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.