Co je to?
Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je to Kampus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kampus?

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.


Co je to Kampus? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Kampus sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kampus je v kategorii Školství

Klíčová slova: Kampus, názvosloví, přesný výraz, význam, popis, lexikon, termín, odborné názvosloví, vysvětlení, terminus technicus, slovník, informace, heslo, definice pojmu, co znamená, terminologie, pojem, wiki


Pojem Kampus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Kampus?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kampus (angl. campus [kæmpəs], z lat. campus, pole, cvičiště) je souvislý areál vysoké školy (univerzity), zejména v britském a americkém prostředí.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Kampus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Kampus ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kampus ve Wikimedia Commons

Najít výraz Kampus ve Wikislovníku

Hledat termín Kampus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Kampus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kampus například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kampus? resp. co vlastně znamená slovo Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je Dwayne Johnson? Znáte a víte kdo je Patolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.