Co je to?
Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je to Kampus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kampus

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.


Co je to Kampus? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kampus? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kampus je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, termín, popis, wiki, co to je, formulace, odborné názvosloví, slovník, názvosloví, synonymum, vysvětlení, definice, Školství, co je to Kampus?, definice pojmu, Kampus, přesný výraz, pojem


Pojem Kampus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kampus

Hledat výraz Kampus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kampus ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Kampus ve Wikislovníku

Najít termín Kampus na Google.cz

Hledat termín Kampus ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kampus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kampus? resp. jaká je definice slova Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je Sodomita? Znáte a víte kdo je Margaret Thatcherová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kampus v jiné sekci než Školství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.