Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kampus. Co znamená pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je Kampus?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kampus

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.


Co je to Kampus? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kampus. Co znamená pojem Kampus z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kampus s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Kampus se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, pojem, přesný výraz, co je to Kampus?, přesný význam, informace, slovo, význam pojmu, odborné názvosloví, slovník, terminologie, definice pojmu, popis, vysvětlení, formulace, názvosloví, termín, lexikon


Pojem Kampus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Kampus?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kampus (angl. campus [kæmpəs], z lat. campus, pole, cvičiště) je souvislý areál vysoké školy (univerzity), zejména v britském a americkém prostředí.

Hledejte pojem Kampus v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Kampus ve Wikizdrojích

Hledat pojem Kampus ve Wikislovníku

Najít pojem Kampus ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Kampus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Kampus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kampus ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kampus například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kampus? resp. co znamená Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je Lenka Zlámalová? Znáte a víte kdo je Lita Ford? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, učitel, kampus, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.