Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je to Kampus? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kampus?

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.


Co je to Kampus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Kampus patří do kategorie Školství

Klíčová slova: slovo, popis, co znamená, co je to Kampus?, wiki, lexikon, Školství, informace, terminus technicus, vysvětlení, slovník, odborný výraz, definice pojmu, Kampus, Školství, názvosloví, přesný význam, definice


Pojem Kampus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kampus? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kampus (angl. campus [kæmpəs], z lat. campus, pole, cvičiště) je souvislý areál vysoké školy (univerzity), zejména v britském a americkém prostředí.

Odkazy na jiné weby

Najít termín Kampus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kampus na Youtube

Vyhledat výraz Kampus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kampus ve Wikislovníku

Najít pojem Kampus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Kampus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kampus například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kampus? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je John Legend? Znáte a víte kdo je Josef Ladislav Píč? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.