Co je to?
Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je to Kampus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kampus?

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.


Co je to Kampus? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kampus můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kampus je v sekci Školství

Klíčová slova: popis, synonymum, význam slova, odborný výraz, terminus technicus, terminologie, slovo, formulace, význam pojmu, termín, pojem, co znamená, význam, názvosloví, definice, vysvětlení, co je to Kampus?, definice pojmu


Pojem Kampus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Kampus?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kampus (angl. campus [kæmpəs], z lat. campus, pole, cvičiště) je souvislý areál vysoké školy (univerzity), zejména v britském a americkém prostředí.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Kampus ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kampus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kampus na Youtube

Najít výraz Kampus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Kampus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kampus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kampus? resp. co je to Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je Cracker? Znáte a víte kdo je Margaret Thatcherová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.