Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Co je Kampus? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kampus?

Kampus je slovo patřící tradičně k univerzitám. Jedná se o celý systém budov, k němuž patří rektorát, různé ústavy, fakulty, menza, koleje, knihovna, studovna, administrativní a správní budovy, přednáškové sály a další. Kampus tvoří areál, do kterého se zahrnují i parky, sportoviště, prostory pro volnočasové aktivity a další objekty, které slouží potřebám studentů a zaměstnanců univerzity.
Slovo může být použito i v širším významu pro univerzitní vlastnictví nemovitostí v různých částech města.


Co je to Kampus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kampus. Co znamená odborný pojem Kampus z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kampus? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Kampus je v kategorii Školství

Klíčová slova: význam pojmu, Školství, heslo, odborné názvosloví, synonymum, lexikon, definice, co je to Kampus?, termín, formulace, wiki, přesný výraz, slovník, terminologie, co znamená, popis, pojem, názvosloví


Pojem Kampus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kampus? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kampus (angl. campus [kæmpəs], z lat. campus, pole, cvičiště) je souvislý areál vysoké školy (univerzity), zejména v britském a americkém prostředí.

Více informací o slovu Kampus doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Kampus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kampus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Kampus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kampus ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Kampus ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Kampus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kampus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte co znamená slovo Kampus? resp. co vlastně znamená slovo Kampus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kampus, odpověď na dotaz co je to Kampus?. Víte např. kdo to je Dobrodruh? Znáte a víte kdo je Joan Jett? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.