Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Zámková dlažba. Co znamená pojem Zámková dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co to je Zámková dlažba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zámková dlažba?

Zámková dlažba je druh velmi oblíbené venkovní pozemní krytiny z betonu. Její název pochází ze způsobu použití a pokládky. Jednotlivé části zámkové dlažby do sebe přesně zapadají, přirovnávají se ke klíči a zámku. Vzájemné propojení a uzamčení je zárukou zpevněné plochy s vysokou stabilitou. Pro pokládku není nutná malta ani lepidlo, vše probíhá z sucha a pouze skládáním.
Zámkovou dlažbu lze použít opravdu všude – na chodníky, parkoviště, náměstí, přechody, cyklostezky, dvorky zahradní cesty, lemování bazénů a mnoho jiného.


Co je to Zámková dlažba? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Zámková dlažba. Co znamená pojem Zámková dlažba z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Zámková dlažba? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zámková dlažba je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, co znamená, lexikon, Stavebnictví, heslo, co je to Zámková dlažba?, co to je, formulace, definice pojmu, popis, synonymum, odborné názvosloví, význam pojmu, terminologie, wiki, přesný výraz, názvosloví


Pojem Zámková dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Zámková dlažba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Zámková dlažba na Google.cz

Najít heslo Zámková dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Zámková dlažba ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Zámková dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Zámková dlažba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zámková dlažba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Zámková dlažba? resp. co je to Zámková dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zámková dlažba, odpověď na dotaz co je to Zámková dlažba?. Víte např. kdo to je Ksindl? Znáte a víte kdo je Personalistka? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.