Co je to?
Definice odborného termínu, slova Účetní závěrka. Co znamená pojem Účetní závěrka z kategorie Účetnictví?

Co je to Účetní závěrka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Účetní závěrka?

Účetní závěrka je poslední krok účetní uzávěrky. Povinnost sestavit účetní závěrku vyplývá ze zákona o účetnictví a týká se účetních jednotek. K poslednímu dni účetního období musejí být doúčtovány účetní případy, vypočten a zaúčtován zisk a daň z příjmu a také uzavřeny účetní knihy.
Účetní závěrka obsahuje rozvahu, výkaz zisků a ztrát a přílohu, ve které jsou doplňující informace a vysvětlivky.


Co je to Účetní závěrka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Účetní závěrka. Co znamená pojem Účetní závěrka z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Účetní závěrka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Účetní závěrka patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: popis, co je to Účetní závěrka?, co znamená, definice, význam, význam slova, přesný význam, slovo, formulace, definice pojmu, heslo, synonymum, co to je, wiki, slovník, odborný výraz, informace, vysvětlení


Pojem Účetní závěrka je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Účetní závěrka na Youtube

Najít heslo Účetní závěrka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Účetní závěrka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Účetní závěrka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Účetní závěrka ve Wikislovníku

Hledat heslo Účetní závěrka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní závěrka například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Účetní závěrka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Účetní závěrka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní závěrka, odpověď na dotaz co je to Účetní závěrka?. Víte např. kdo to je Technolog? Znáte a víte kdo je Socka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?