Co je to?
Odborný výraz, definice slova Anatomie. Co znamená pojem Anatomie z kategorie Lékařství?

Co je to Anatomie? Význam slova

Co znamená termín Anatomie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Anatomie je název významné vědní disciplíny, která se zabývá stavbou, tvary, spojením a umístěním různých částí živých organizmů, tedy i lidského těla. Studuje i způsob, jakým stavba těla přispívá k průběhu základních životních funkcí. Anatomie zkoumá jednotlivé orgánové soustavy, kožní, kosterní, svalovou, trávicí, vylučovací, imunitní, rozmnožovací, dýchací, oběhovou, smyslovou, endokrinní a nervovou.


Co je to Anatomie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Anatomie. Co znamená pojem Anatomie z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Anatomie? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Anatomie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, heslo, vysvětlení, co je to Anatomie?, co znamená, slovník, lexikon, definice, terminus technicus, Lékařství, odborný výraz, terminologie, definice pojmu, slovo, co to je, význam, přesný význam


Pojem Anatomie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Anatomie

Zkusit najít výraz Anatomie ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Anatomie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Anatomie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Anatomie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Anatomie ve Wikipedii

Vyhledat pojem Anatomie na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatomie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Anatomie? resp. co to je Anatomie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anatomie, odpověď na dotaz co je to Anatomie?. Víte např. kdo to je Buzerant? Znáte a víte kdo je Tester? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Anatomie hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.