Co je to?
Odborný výraz, definice slova Anatomie. Co znamená pojem Anatomie z kategorie Lékařství?

Co je to Anatomie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Anatomie?

Anatomie je název významné vědní disciplíny, která se zabývá stavbou, tvary, spojením a umístěním různých částí živých organizmů, tedy i lidského těla. Studuje i způsob, jakým stavba těla přispívá k průběhu základních životních funkcí. Anatomie zkoumá jednotlivé orgánové soustavy, kožní, kosterní, svalovou, trávicí, vylučovací, imunitní, rozmnožovací, dýchací, oběhovou, smyslovou, endokrinní a nervovou.


Co je to Anatomie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Anatomie. Co znamená pojem Anatomie z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anatomie s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Anatomie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: popis, co je to Anatomie?, definice, Lékařství, terminologie, názvosloví, pojem, význam slova, význam, formulace, informace, přesný význam, definice pojmu, lexikon, Lékařství, vysvětlení, Anatomie, přesný výraz


Pojem Anatomie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Anatomie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Anatomie ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Anatomie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Anatomie ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Anatomie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anatomie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anatomie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Anatomie? resp. jaký je význam pojmu Anatomie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anatomie, odpověď na dotaz co je to Anatomie?. Víte např. kdo to je Barbora Seemanová? Znáte a víte kdo je Tester? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.