Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenze. Co znamená pojem Suspenze z kategorie Věda?

Co to je Suspenze? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Suspenze?

Suspenze je pojem s více významy, setkat se s ním můžete v chemii, v oblasti práva, v hudbě, dopravě, architektuře nebo biologii. V chemii se jedná o různorodou směs, ve které dochází k postupnému oddělování jednotlivých složek. K tomuto oddělení dochází samovolně.
Často bývají zaměňovány pojmy suspenze a roztok, ovšem v roztoku nedochází k oddělování jednotlivých složek. Nejnázornějším příkladem suspenze je atmosféra, kde se ve vzduchu nachází další rozptýlené látky jako voda, prach a podobně.


Co je to Suspenze? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suspenze. Co znamená pojem Suspenze z kategorie Věda?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Suspenze? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Suspenze je v sekci Věda

Klíčová slova: slovo, přesný význam, synonymum, co znamená, význam, přesný výraz, vysvětlení, definice pojmu, formulace, Suspenze, pojem, terminologie, význam pojmu, co to je, význam slova, slovník, termín, Věda


Pojem Suspenze je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Suspenze? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Pojem suspenze má rozdílný význam:

♦ v chemii: viz suspenze (chemie),
♦ v právu forma trestu: viz suspenze (právo)
♦ v hudbě: viz suspenze (hudba),
♦ u dopravních prostředků: suspenze (doprava)
♦ v architektuře: viz suspenze (architektura)
♦ v topologii: viz suspenze (topologie)
♦ v biologii: viz suspenze buněk

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Suspenze ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Suspenze na Youtube

Zkusit najít slovo Suspenze ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suspenze ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suspenze ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Suspenze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspenze například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Suspenze? resp. co označuje slovo Suspenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenze, odpověď na dotaz co je to Suspenze?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Světlana Nálepková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Věda Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.