Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenze. Co znamená pojem Suspenze z kategorie Věda?

Co to je Suspenze? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Suspenze

Suspenze je pojem s více významy, setkat se s ním můžete v chemii, v oblasti práva, v hudbě, dopravě, architektuře nebo biologii. V chemii se jedná o různorodou směs, ve které dochází k postupnému oddělování jednotlivých složek. K tomuto oddělení dochází samovolně.
Často bývají zaměňovány pojmy suspenze a roztok, ovšem v roztoku nedochází k oddělování jednotlivých složek. Nejnázornějším příkladem suspenze je atmosféra, kde se ve vzduchu nachází další rozptýlené látky jako voda, prach a podobně.


Co je to Suspenze? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suspenze. Co znamená pojem Suspenze z kategorie Věda?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Suspenze) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Suspenze patří do kategorie Věda

Klíčová slova: Věda, heslo, přesný význam, formulace, wiki, pojem, terminus technicus, definice pojmu, Suspenze, co je to Suspenze?, přesný výraz, co znamená, lexikon, informace, slovo, význam, popis, odborný výraz


Pojem Suspenze je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Suspenze ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Suspenze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suspenze ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suspenze ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Suspenze ve Wikipedii

Hledat slovo Suspenze ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspenze například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Suspenze? resp. co znamená slovo Suspenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenze, odpověď na dotaz co je to Suspenze?. Víte např. kdo to je Asasín? Znáte a víte kdo je Daniel Hůlka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Věda. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.