Co je to?
Definice výrazu, termínu Spořič obrazovky. Co znamená odborný pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Co je Spořič obrazovky?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Spořič obrazovky

Spořič obrazovky je režim, který po zadané době, kdy s počítačem nepracujete a máte otevřené určité úlohy, zobrazí místo pracovní plochy zvolené obrázky, fotografie nebo animace, takže do vaší rozdělané práce nebude nikdo vidět.
Díky spořiči obrazovky tedy nemusíte vždy ukládat rozdělanou práci nebo vypínat počítač. Spořič si můžete natavit tak, aby při obnovení práce požadoval heslo, takže máte jistotu, že se k vašim souborům nedostane nikdo nepovolaný.


Co je to Spořič obrazovky? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Spořič obrazovky. Co znamená odborný pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Spořič obrazovky? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Spořič obrazovky je v kategorii software

Klíčová slova: software, co je to Spořič obrazovky?, software, pojem, definice pojmu, význam, odborné názvosloví, informace, názvosloví, termín, definice, terminologie, význam slova, význam pojmu, heslo, co to je, formulace, co znamená


Pojem Spořič obrazovky je v kategorii software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Spořič obrazovky ve vyhledávači Qwant

Najít termín Spořič obrazovky ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spořič obrazovky ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Spořič obrazovky na Google obrázcích

Hledat frázi Spořič obrazovky ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Spořič obrazovky na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Spořič obrazovky například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní již víte jaký je význam slova Spořič obrazovky? resp. jaká je definice termínu Spořič obrazovky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spořič obrazovky, odpověď na dotaz co je to Spořič obrazovky?. Víte např. kdo to je Individualista? Znáte a víte kdo je Kateřina Siniaková? Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Futuristické appky, spořič obrazovky, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.