Co je to?
Odborný výraz, definice slova Spořič obrazovky. Co znamená pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Co je to Spořič obrazovky? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Spořič obrazovky?

Spořič obrazovky je režim, který po zadané době, kdy s počítačem nepracujete a máte otevřené určité úlohy, zobrazí místo pracovní plochy zvolené obrázky, fotografie nebo animace, takže do vaší rozdělané práce nebude nikdo vidět.
Díky spořiči obrazovky tedy nemusíte vždy ukládat rozdělanou práci nebo vypínat počítač. Spořič si můžete natavit tak, aby při obnovení práce požadoval heslo, takže máte jistotu, že se k vašim souborům nedostane nikdo nepovolaný.


Co je to Spořič obrazovky? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Spořič obrazovky. Co znamená pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Spořič obrazovky sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Spořič obrazovky patří do sekce Software

Klíčová slova: synonymum, slovo, co je to Spořič obrazovky?, co znamená, Spořič obrazovky, wiki, heslo, přesný výraz, formulace, termín, přesný význam, názvosloví, informace, odborný výraz, Software, terminologie, slovník, definice


Pojem Spořič obrazovky je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Spořič obrazovky ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Spořič obrazovky ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Spořič obrazovky na Youtube

Najít termín Spořič obrazovky ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Spořič obrazovky ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Spořič obrazovky ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spořič obrazovky například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Spořič obrazovky? resp. co znamená výraz Spořič obrazovky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spořič obrazovky, odpověď na dotaz co je to Spořič obrazovky?. Víte např. kdo to je Jan Zahradil? Znáte a víte kdo je Františka Čížková? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Spořič obrazovky hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.