Co je to?
Definice výrazu Spořič obrazovky. Co znamená odborný pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Co je Spořič obrazovky? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Spořič obrazovky?

Spořič obrazovky je režim, který po zadané době, kdy s počítačem nepracujete a máte otevřené určité úlohy, zobrazí místo pracovní plochy zvolené obrázky, fotografie nebo animace, takže do vaší rozdělané práce nebude nikdo vidět.
Díky spořiči obrazovky tedy nemusíte vždy ukládat rozdělanou práci nebo vypínat počítač. Spořič si můžete natavit tak, aby při obnovení práce požadoval heslo, takže máte jistotu, že se k vašim souborům nedostane nikdo nepovolaný.


Co je to Spořič obrazovky? Význam slova, termín, Definice výrazu Spořič obrazovky. Co znamená odborný pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Spořič obrazovky můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Spořič obrazovky je v sekci software

Klíčová slova: popis, co je to Spořič obrazovky?, význam slova, co znamená, wiki, co to je, přesný výraz, software, odborný výraz, přesný význam, definice pojmu, heslo, termín, synonymum, význam, vysvětlení, terminus technicus, informace


Pojem Spořič obrazovky je v kategorii software, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi Spořič obrazovky na Google.cz

Zkusit najít slovo Spořič obrazovky ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Spořič obrazovky na Youtube

Najít pojem Spořič obrazovky ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Spořič obrazovky ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spořič obrazovky ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spořič obrazovky například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Spořič obrazovky? resp. co znamená výraz Spořič obrazovky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spořič obrazovky, odpověď na dotaz co je to Spořič obrazovky?. Víte např. kdo to je Sára Korbelová? Znáte a víte kdo je Tomáš Berdych? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Spořič obrazovky i v jiné části webu než je kategorie software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.