Co je to?
Definice výrazu Jiná stavba. Co znamená odborný pojem Jiná stavba z kategorie Stavebnictví?

Co je Jiná stavba?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Jiná stavba?

Jiná stavba je taková stavba, která je součástí pozemku, ale jde o budovu, která nemá ani číslo popisné, ani číslo orientační. Může jít například o kůlnu či přístřešek, které byly původní součástí další budovy, nebo o samostatně stojící objekty, které jsou jako jiná stavba zapsány v katastru nemovitostí. Katastr nemovitostí považuje za jinou stavbu dokončenou stavbu – budovu, která je samostatnou věcí nebo součástí pozemku či práva stavby a její údaje se zapisují do katastru právě k dotčenému pozemku nebo právu stavby. V případě budovy se jedná o nadzemní stavbu, která je se zemí spojena pevným základem, prostorově soustředěná a převážně zvenku uzavřená obvodovými stěnami a střešní konstrukcí. Jiná stavba může mít jeden nebo více ohraničených užitkových prostor.
Výklad pojmu jiná stavba je potřeba posuzovat podle katastrálního zákona, občanského zákoníku a stavebního zákona, které mohou na jinou stavbu nahlížet a posuzovat ji z různých hledisek.


Co je to Jiná stavba? Význam slova, termín, Definice výrazu Jiná stavba. Co znamená odborný pojem Jiná stavba z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Jiná stavba můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Jiná stavba je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, odborné názvosloví, názvosloví, odborný výraz, co je to Jiná stavba?, slovo, heslo, slovník, lexikon, přesný význam, význam, terminologie, formulace, stavebnictví, termín, význam slova, informace


Pojem Jiná stavba je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Jiná stavba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Jiná stavba na Google obrázcích

Hledat výraz Jiná stavba ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Jiná stavba na Google.cz

Zkusit najít heslo Jiná stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Jiná stavba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiná stavba například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Jiná stavba? resp. co znamená slovo Jiná stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jiná stavba, odpověď na dotaz co je to Jiná stavba?. Víte např. kdo to je Budižkničemu? Znáte a víte kdo je Radim Hladík? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než stavebnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, buldozer, jiná stavba, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.