Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jiná stavba. Co znamená slovo Jiná stavba z kategorie Stavebnictví?

Co je Jiná stavba? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Jiná stavba?

Jiná stavba je taková stavba, která je součástí pozemku, ale jde o budovu, která nemá ani číslo popisné, ani číslo orientační. Může jít například o kůlnu či přístřešek, které byly původní součástí další budovy, nebo o samostatně stojící objekty, které jsou jako jiná stavba zapsány v katastru nemovitostí. Katastr nemovitostí považuje za jinou stavbu dokončenou stavbu – budovu, která je samostatnou věcí nebo součástí pozemku či práva stavby a její údaje se zapisují do katastru právě k dotčenému pozemku nebo právu stavby. V případě budovy se jedná o nadzemní stavbu, která je se zemí spojena pevným základem, prostorově soustředěná a převážně zvenku uzavřená obvodovými stěnami a střešní konstrukcí. Jiná stavba může mít jeden nebo více ohraničených užitkových prostor.
Výklad pojmu jiná stavba je potřeba posuzovat podle katastrálního zákona, občanského zákoníku a stavebního zákona, které mohou na jinou stavbu nahlížet a posuzovat ji z různých hledisek.


Co je to Jiná stavba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Jiná stavba. Co znamená slovo Jiná stavba z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Jiná stavba patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: stavebnictví, pojem, informace, vysvětlení, názvosloví, terminus technicus, význam slova, termín, význam pojmu, stavebnictví, odborné názvosloví, formulace, definice, odborný výraz, význam, wiki, přesný výraz, co je to Jiná stavba?


Pojem Jiná stavba je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jiná stavba v následujících vyhledávačích

Najít heslo Jiná stavba ve Wikislovníku

Hledat výraz Jiná stavba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Jiná stavba ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jiná stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Jiná stavba ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jiná stavba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiná stavba například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Jiná stavba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Jiná stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jiná stavba, odpověď na dotaz co je to Jiná stavba?. Víte např. kdo to je Zrůda? Znáte a víte kdo je Lukáš Kovanda? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.