Co je to?
Definice odborného termínu, slova Souhrnné hlášení. Co znamená pojem Souhrnné hlášení z kategorie Účetnictví?

Co je to Souhrnné hlášení? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Souhrnné hlášení

Souhrnné hlášení je formulář, který se podává současně se samotným přiznáním k DPH. Souhrnné hlášení je kontrolní nástroj, díky kterému jednotlivé státy EU zjišťují, zda bylo provedeno zdanění poskytnutého plnění. Souhrnné hlášení musí podat plátce, který dodává zboží nebo poskytuje služby do jiných států Evropské unie.
Má tři části – v oddíle A je identifikován plátce a je určeno období, za kterého se hlášení týká, do oddílu B si plátce vyplňuje vlastní údaje, v oddíle C je identifikována oprávněná osoba a je zde také podpis.


Co je to Souhrnné hlášení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Souhrnné hlášení. Co znamená pojem Souhrnné hlášení z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Souhrnné hlášení? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Souhrnné hlášení je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, význam slova, přesný význam, odborné názvosloví, názvosloví, heslo, lexikon, co to je, informace, definice, definice pojmu, co znamená, přesný výraz, slovník, význam pojmu, wiki, terminus technicus, Souhrnné hlášení


Pojem Souhrnné hlášení je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Souhrnné hlášení ve Wikipedii

Najít heslo Souhrnné hlášení na Google.cz

Hledat videa s názvem Souhrnné hlášení na Youtube

Hledat heslo Souhrnné hlášení ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Souhrnné hlášení ve Wikislovníku

Hledat termín Souhrnné hlášení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Souhrnné hlášení například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Souhrnné hlášení? resp. co znamená výraz Souhrnné hlášení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Souhrnné hlášení, odpověď na dotaz co je to Souhrnné hlášení?. Víte např. kdo to je Forman? Znáte a víte kdo je Mešuge? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Souhrnné hlášení v jiné sekci než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.