Co je to?
Definice výrazu Skořice. Co znamená odborný pojem Skořice z kategorie Jídlo?

Co to je Skořice? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Skořice?

Skořice je oblíbené koření používané hlavně k dochucení sladkých pokrmů z jablek (závin, žemlovka). Jedná se o kůru tropického stromu skořicovníku. Obsahuje velké množství vonných silic.


Co je to Skořice? Význam slova, termín, Definice výrazu Skořice. Co znamená odborný pojem Skořice z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Skořice) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Skořice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: formulace, wiki, Skořice, synonymum, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, význam slova, informace, popis, co to je, Jídlo, odborný výraz, lexikon, definice, přesný význam, terminologie, co je to Skořice?


Pojem Skořice je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Skořice?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skořice je aromatická kůra skořicovníků, stálezelených tropických stromů. Je i léčivá, vyrábí se z ní silice, tinktury, olej. Má kořenně nasládlou chuť a příjemnou vůni, které jí dává zejména obsažená sloučenina cinnamaldehyd. Působí na chuť k jídlu, celkově osvěžuje a podporuje trávení.

Skořice celá a mletá

Koření - skořice celá a rozemletá. Autor: Jennifer Birgl, zdroj: Pixabay
Koření - skořice celá a rozemletá. Autor: Jennifer Birgl, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu Skořice

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skořice ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Skořice ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Skořice na Google.cz

Zkusit najít slovo Skořice ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Skořice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Skořice ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Skořice například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Skořice? resp. co se přesně ukrývá za slovem Skořice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skořice, odpověď na dotaz co je to Skořice?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Textař? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.