Co je to?
Definice výrazu Skořice. Co znamená odborný pojem Skořice z kategorie Jídlo?

Co to je Skořice? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Skořice?

Skořice je oblíbené koření používané hlavně k dochucení sladkých pokrmů z jablek (závin, žemlovka). Jedná se o kůru tropického stromu skořicovníku. Obsahuje velké množství vonných silic.


Co je to Skořice? Význam slova, termín, Definice výrazu Skořice. Co znamená odborný pojem Skořice z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Skořice můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Skořice je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, odborný výraz, termín, lexikon, definice pojmu, pojem, význam, co to je, terminus technicus, co znamená, slovník, význam pojmu, přesný význam, názvosloví, definice, přesný výraz, význam slova, informace


Pojem Skořice je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Skořice? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Skořice je aromatická kůra skořicovníků, stálezelených tropických stromů. Je i léčivá, vyrábí se z ní silice, tinktury, olej. Má kořenně nasládlou chuť a příjemnou vůni, které jí dává zejména obsažená sloučenina cinnamaldehyd. Působí na chuť k jídlu, celkově osvěžuje a podporuje trávení.

Další možné informační zdroje

Najít heslo Skořice ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Skořice ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Skořice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Skořice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Skořice ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Skořice na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Skořice například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Skořice? resp. co označuje slovo Skořice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skořice, odpověď na dotaz co je to Skořice?. Víte např. kdo to je Bubák? Znáte a víte kdo je Textař? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.