Co je to?
Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Co je to FMCG? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu FMCG?

FMCG je zkratka anglického sousloví Fast Moving Consumer Goods. Odpovídající český termín je rychloobrátkové zboží, tedy to, co náleží mezi často kupované produkty (zejména potraviny).


Co je to FMCG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova FMCG? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín FMCG je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, názvosloví, co je to FMCG?, definice, heslo, co to je, synonymum, termín, Zkratky, význam, odborný výraz, lexikon, význam slova, terminus technicus, co znamená, definice pojmu, význam pojmu, formulace


Pojem FMCG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem FMCG? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rychloobrátkovým spotřebním zbožím se rozumí takové zboží, které se prodává rychle a za nízkých nákladů. Typicky se jedná zároveň o zboží spotřební a netrvanlivé, případně samo o sobě poměrně levné, například pečivo, nealkoholické nápoje nebo hygienické pomůcky. Je protikladem trvanlivého zboží, tedy přístrojů, automobilů a podobně. Obchodník má obvykle na jednotlivých kusech nízkou marži, což je vynahrazeno velkým objemem, který se mu podaří prodat.

Jiné informační zdroje o pojmu FMCG

Hledat heslo FMCG ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem FMCG ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo FMCG na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FMCG ve Wikimedia Commons

Najít heslo FMCG ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem FMCG na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo FMCG například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená FMCG? resp. jaký je význam slova FMCG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FMCG, odpověď na dotaz co je to FMCG?. Víte např. kdo to je Conchita Wurst? Znáte a víte kdo je Lampasák? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?