Co je to?
Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Co je to FMCG? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu FMCG?

FMCG je zkratka anglického sousloví Fast Moving Consumer Goods. Odpovídající český termín je rychloobrátkové zboží, tedy to, co náleží mezi často kupované produkty (zejména potraviny).


Co je to FMCG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz FMCG patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: synonymum, termín, formulace, co to je, slovník, lexikon, Zkratky, FMCG, význam pojmu, odborné názvosloví, informace, slovo, názvosloví, vysvětlení, přesný výraz, co je to FMCG?, terminologie, wiki


Pojem FMCG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín FMCG? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Rychloobrátkovým spotřebním zbožím se rozumí takové zboží, které se prodává rychle a za nízkých nákladů. Typicky se jedná zároveň o zboží spotřební a netrvanlivé, případně samo o sobě poměrně levné, například pečivo, nealkoholické nápoje nebo hygienické pomůcky. Je protikladem trvanlivého zboží, tedy přístrojů, automobilů a podobně. Obchodník má obvykle na jednotlivých kusech nízkou marži, což je vynahrazeno velkým objemem, který se mu podaří prodat.

Jiné zdroje informací o pojmu FMCG

Najít pojem FMCG ve Wikizdrojích

Hledat pojem FMCG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem FMCG na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FMCG ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz FMCG ve vyhledávači Qwant

Najít termín FMCG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo FMCG například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo FMCG? resp. co znamená výraz FMCG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FMCG, odpověď na dotaz co je to FMCG?. Víte např. kdo to je Venerolog? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?