Co je to?
Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Co je to FMCG? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu FMCG?

FMCG je zkratka anglického sousloví Fast Moving Consumer Goods. Odpovídající český termín je rychloobrátkové zboží, tedy to, co náleží mezi často kupované produkty (zejména potraviny).


Co je to FMCG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to FMCG? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín FMCG je v sekci Zkratky

Klíčová slova: popis, co to je, informace, Zkratky, slovník, definice, vysvětlení, wiki, přesný význam, co znamená, Zkratky, heslo, slovo, přesný výraz, formulace, co je to FMCG?, synonymum, definice pojmu


Pojem FMCG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín FMCG? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rychloobrátkovým spotřebním zbožím se rozumí takové zboží, které se prodává rychle a za nízkých nákladů. Typicky se jedná zároveň o zboží spotřební a netrvanlivé, případně samo o sobě poměrně levné, například pečivo, nealkoholické nápoje nebo hygienické pomůcky. Je protikladem trvanlivého zboží, tedy přístrojů, automobilů a podobně. Obchodník má obvykle na jednotlivých kusech nízkou marži, což je vynahrazeno velkým objemem, který se mu podaří prodat.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem FMCG na Youtube

Najít pojem FMCG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín FMCG na Google.cz

Hledat termín FMCG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo FMCG ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FMCG ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo FMCG například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova FMCG? resp. co přesně označuje termín FMCG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FMCG, odpověď na dotaz co je to FMCG?. Víte např. kdo to je Kouzelník Žito? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?