Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo FMCG. Co znamená pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Co je FMCG? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu FMCG?

FMCG je zkratka anglického sousloví Fast Moving Consumer Goods. Odpovídající český termín je rychloobrátkové zboží, tedy to, co náleží mezi často kupované produkty (zejména potraviny).


Co je to FMCG? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo FMCG. Co znamená pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu FMCG s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz FMCG se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: termín, FMCG, pojem, význam, zkratky, slovník, lexikon, přesný význam, informace, odborné názvosloví, co znamená, terminus technicus, wiki, význam slova, význam pojmu, názvosloví, synonymum, vysvětlení


Pojem FMCG je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem FMCG? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Rychloobrátkovým spotřebním zbožím se rozumí takové zboží, které se prodává rychle a za nízkých nákladů. Typicky se jedná zároveň o zboží spotřební a netrvanlivé, případně samo o sobě poměrně levné, například pečivo, nealkoholické nápoje nebo hygienické pomůcky. Je protikladem trvanlivého zboží, tedy přístrojů, automobilů a podobně. Obchodník má obvykle na jednotlivých kusech nízkou marži, což je vynahrazeno velkým objemem, který se mu podaří prodat.

Jiné informační zdroje o pojmu FMCG

Hledat pojem FMCG na Google.cz

Hledat videa s názvem FMCG na Youtube

Hledat výraz FMCG ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz FMCG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín FMCG ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín FMCG ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo FMCG například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu FMCG? resp. co se vlastně skrývá pod slovem FMCG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FMCG, odpověď na dotaz co je to FMCG?. Víte např. kdo to je Macecha? Znáte a víte kdo je Velkostatkář? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?