Co je to?
Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Co to je Hemangiom? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hemangiom

Hemangiom je pojmenování pro nezhoubný nádor krevních cév. Většinou se nachází na povrchu těla nebo pod kůží. V některých případech se děti s těmito nádorky již rodí, další se vyskytnou v počátečních měsících života.
Nelze proti nim zasahovat preventivně, léčba však nebývá nutná, pokud hemangiom nepůsobí obtíže. Vyskytne–li se nějaký problém, může být léčba laserová, chirurgická, pomocí podávání léků nebo kryoterapická.


Co je to Hemangiom? Význam slova, termín, Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hemangiom s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hemangiom se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, co to je, slovo, odborný výraz, Nemoce, informace, popis, heslo, slovník, lexikon, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, co je to Hemangiom?, přesný výraz, definice, wiki, pojem


Pojem Hemangiom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Hemangiom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Hemangiom na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hemangiom ve Wikimedia Commons

Najít slovo Hemangiom ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Hemangiom ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Hemangiom ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemangiom například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hemangiom? resp. jaký je význam pojmu Hemangiom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemangiom, odpověď na dotaz co je to Hemangiom?. Víte např. kdo to je Finanční arbitr? Znáte a víte kdo je Éterická bytost? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nemoce. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.