Co je to?
Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Co to je Hemangiom? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hemangiom?

Hemangiom je pojmenování pro nezhoubný nádor krevních cév. Většinou se nachází na povrchu těla nebo pod kůží. V některých případech se děti s těmito nádorky již rodí, další se vyskytnou v počátečních měsících života.
Nelze proti nim zasahovat preventivně, léčba však nebývá nutná, pokud hemangiom nepůsobí obtíže. Vyskytne–li se nějaký problém, může být léčba laserová, chirurgická, pomocí podávání léků nebo kryoterapická.


Co je to Hemangiom? Význam slova, termín, Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hemangiom s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hemangiom se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, význam, Hemangiom, slovo, terminus technicus, informace, co je to Hemangiom?, synonymum, termín, Nemoce, co to je, přesný význam, heslo, co znamená, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, wiki


Pojem Hemangiom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Co označuje termín Hemangiom? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hemangiom je benigní (nezhoubný) mezenchymový nádor krevních cév. Obvykle se tvoří na povrchu kůže nebo pod kůží, může se ale vyskytnout i jinde. Asi 30 % hemangiomů je přítomno již při narození, většina ostatních se objeví během prvních pár měsíců života.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hemangiom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Hemangiom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Hemangiom ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hemangiom na Google.cz

Hledat výraz Hemangiom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Hemangiom ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemangiom například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hemangiom? resp. co vlastně znamená slovo Hemangiom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemangiom, odpověď na dotaz co je to Hemangiom?. Víte např. kdo to je Samorost? Znáte a víte kdo je Astronom? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.