Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Co je to Kurzarbeit? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kurzarbeit?

Kurzarbeit je jedna z možností, jak snížit dopady ekonomické krize. Zaměstnavatel se v takovém případě dohodne se státem a zaměstnanci. Ti mají zkrácený pracovní úvazek (např. místo pěti dnů v týdnu pracují pouze čtyři dny), o to mají snížený plat a ušlý zisk jim doplatí stát. Zaměstnavatel nesmí nikoho propustit, jinak by porušil dohodu.


Co je to Kurzarbeit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kurzarbeit? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kurzarbeit je v kategorii Různé

Klíčová slova: slovo, definice pojmu, Kurzarbeit, synonymum, odborné názvosloví, pojem, přesný výraz, význam pojmu, Různé, odborný výraz, formulace, informace, termín, Různé, názvosloví, význam, co znamená, wiki


Pojem Kurzarbeit je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Kurzarbeit?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kurzarbeit je termín, který se používá pro dohodu mezi zaměstnanci, zaměstnavatelem a státem. Zaměstnancům se zkrátí pracovní doba a ušlý příjem jim doplatí stát. Zaměstnavatel se zaváže, že nikoho nepropustí. Kurzarbeit fungoval v několika evropských zemích během ekonomické krize v roce 2009.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Kurzarbeit ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Kurzarbeit ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Kurzarbeit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kurzarbeit na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kurzarbeit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurzarbeit ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurzarbeit například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kurzarbeit? resp. co přesně označuje termín Kurzarbeit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kurzarbeit, odpověď na dotaz co je to Kurzarbeit?. Víte např. kdo to je Vynálezce? Znáte a víte kdo je Hosteska? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?