Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Co je Kurzarbeit? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kurzarbeit?

Kurzarbeit je jedna z možností, jak snížit dopady ekonomické krize. Zaměstnavatel se v takovém případě dohodne se státem a zaměstnanci. Ti mají zkrácený pracovní úvazek (např. místo pěti dnů v týdnu pracují pouze čtyři dny), o to mají snížený plat a ušlý zisk jim doplatí stát. Zaměstnavatel nesmí nikoho propustit, jinak by porušil dohodu.

Co je to Kurzarbeit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kurzarbeit s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kurzarbeit se nachází v sekci různé

Klíčová slova: různé, odborný výraz, odborné názvosloví, Kurzarbeit, synonymum, wiki, definice, význam slova, přesný význam, heslo, termín, co to je, co je to Kurzarbeit?, definice pojmu, lexikon, vysvětlení, informace, formulace


Pojem Kurzarbeit je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kurzarbeit? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kurzarbeit je termín, který se používá pro dohodu mezi zaměstnanci, zaměstnavatelem a státem. Zaměstnancům se zkrátí pracovní doba a ušlý příjem jim doplatí stát. Zaměstnavatel se zaváže, že nikoho nepropustí. Kurzarbeit fungoval v několika evropských zemích během ekonomické krize v roce 2009.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Kurzarbeit ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Kurzarbeit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kurzarbeit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Kurzarbeit na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurzarbeit ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kurzarbeit ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurzarbeit například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte co je to Kurzarbeit? resp. co znamená výraz Kurzarbeit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kurzarbeit, odpověď na dotaz co je to Kurzarbeit?. Víte např. kdo to je Jan Cempírek? Znáte a víte kdo je Zoroastrián? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Kurzarbeit i v jiné části webu než je kategorie různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?