Co je to?
Odborný výraz, definice slova Parní čistič. Co znamená slovo Parní čistič z kategorie Technika?

Co je Parní čistič? Definice pojmu

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Parní čistič?

Parní čistič je stroj určený k čištění parou. Využívá páru o vysoké teplotě – i více než 100 stupňů. Tak je možno uvolnit i staré nečistoty, které jsou hluboko usazené ve škvírách a spárách a běžnými prostředky nejdou vyčistit. Velmi dobře se také odstraňuje mastnota a připáleniny.
Parní čistič má dezinfekční funkci. Pomáhá čistit i na místech, kde by neměla být používána voda. Čištění je tak skoro suché a není potřeba chemických čisticích prostředků.


Co je to Parní čistič? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Parní čistič. Co znamená slovo Parní čistič z kategorie Technika?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Parní čistič patří do kategorie technika

Klíčová slova: terminologie, co znamená, popis, názvosloví, terminus technicus, přesný význam, co je to Parní čistič?, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, definice pojmu, pojem, přesný výraz, slovo, heslo, co to je, informace, termín


Pojem Parní čistič je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Parní čistič dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čištění párou je metoda čištění za pomoci parního čističe nebo stroje. Pára se klasifikuje jako skupenský stav vody a patří do plynného skupenství. Pára je vytvořena z vody za pomoci tlaku a teploty. Parní čistič vytvoří horkou vodu a pod silným tlakem žene molekuly vody potrubním systémem ven ze stroje speciální úzkou tryskou. Objem vody, která je umístěna v nádobě parního čističe, se při jejím odpařování zvětšuje 1700 krát. Čištění údajně párou patří mezi neúčinnější ekologické metody vůbec. Není třeba používat žádné chemické, čisticí a odmašťovací přípravky. Pára z čističe dokáže proniknout do nejmenších nerovností a skulinek čištěného povrchu, a za vysoké teploty uvolní a odstraní mastnotu, oleje, vosk a další silné nečistoty.

Pro další informace o termínu Parní čistič zkuste tyto odkazy

Najít termín Parní čistič ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Parní čistič ve Wikizdrojích

Najít heslo Parní čistič na Google.cz

Zkusit najít frázi Parní čistič ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Parní čistič ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Parní čistič ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Parní čistič například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Parní čistič? resp. co znamená výraz Parní čistič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Parní čistič, odpověď na dotaz co je to Parní čistič?. Víte např. kdo to je Saddám Husajn? Znáte a víte kdo je Marcel Kolaja? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než technika. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.