Co je to?
Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Co je to Parní čistič? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Parní čistič?

Parní čistič je stroj určený k čištění parou. Využívá páru o vysoké teplotě – i více než 100 stupňů. Tak je možno uvolnit i staré nečistoty, které jsou hluboko usazené ve škvírách a spárách a běžnými prostředky nejdou vyčistit. Velmi dobře se také odstraňuje mastnota a připáleniny.
Parní čistič má dezinfekční funkci. Pomáhá čistit i na místech, kde by neměla být používána voda. Čištění je tak skoro suché a není potřeba chemických čisticích prostředků.


Co je to Parní čistič? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Parní čistič? se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Parní čistič je v sekci Technika

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, slovo, terminologie, význam, odborné názvosloví, wiki, heslo, vysvětlení, Parní čistič, synonymum, formulace, popis, co to je, termín, Technika, názvosloví, terminus technicus


Pojem Parní čistič je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Parní čistič ve Wikimedia Commons

Najít výraz Parní čistič ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Parní čistič ve Wikislovníku

Najít pojem Parní čistič na Google.cz

Hledat videa s názvem Parní čistič na Youtube

Najít slovo Parní čistič ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Parní čistič například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Parní čistič? resp. co přesně označuje termín Parní čistič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Parní čistič, odpověď na dotaz co je to Parní čistič?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Martin Zounar? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.