Co je to?
Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Co je to Parní čistič? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Parní čistič?

Parní čistič je stroj určený k čištění parou. Využívá páru o vysoké teplotě – i více než 100 stupňů. Tak je možno uvolnit i staré nečistoty, které jsou hluboko usazené ve škvírách a spárách a běžnými prostředky nejdou vyčistit. Velmi dobře se také odstraňuje mastnota a připáleniny.
Parní čistič má dezinfekční funkci. Pomáhá čistit i na místech, kde by neměla být používána voda. Čištění je tak skoro suché a není potřeba chemických čisticích prostředků.


Co je to Parní čistič? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Parní čistič je v sekci Technika

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, Technika, přesný význam, slovník, Parní čistič, význam slova, definice, co to je, pojem, význam, popis, informace, wiki, odborné názvosloví, heslo, odborný výraz, názvosloví


Pojem Parní čistič je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Parní čistič? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čištění párou je metoda čištění za pomoci parního čističe nebo stroje. Pára se klasifikuje jako skupenský stav vody a patří do plynného skupenství. Pára je vytvořena z vody za pomoci tlaku a teploty. Parní čistič vytvoří horkou vodu a pod silným tlakem žene molekuly vody potrubním systémem ven ze stroje speciální úzkou tryskou. Objem vody, která je umístěna v nádobě parního čističe, se při jejím odpařování zvětšuje 1700 krát. Čištění údajně párou patří mezi neúčinnější ekologické metody vůbec. Není třeba používat žádné chemické, čisticí a odmašťovací přípravky. Pára z čističe dokáže proniknout do nejmenších nerovností a skulinek čištěného povrchu, a za vysoké teploty uvolní a odstraní mastnotu, oleje, vosk a další silné nečistoty.

Hledejte pojem Parní čistič v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Parní čistič ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Parní čistič ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Parní čistič ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Parní čistič ve Wikislovníku

Najít heslo Parní čistič ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Parní čistič ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Parní čistič například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Parní čistič? resp. co je to Parní čistič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Parní čistič, odpověď na dotaz co je to Parní čistič?. Víte např. kdo to je Úchyl? Znáte a víte kdo je Cate Blanchett? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.