Co je to?
Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Co je to Parní čistič? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Parní čistič?

Parní čistič je stroj určený k čištění parou. Využívá páru o vysoké teplotě – i více než 100 stupňů. Tak je možno uvolnit i staré nečistoty, které jsou hluboko usazené ve škvírách a spárách a běžnými prostředky nejdou vyčistit. Velmi dobře se také odstraňuje mastnota a připáleniny.
Parní čistič má dezinfekční funkci. Pomáhá čistit i na místech, kde by neměla být používána voda. Čištění je tak skoro suché a není potřeba chemických čisticích prostředků.


Co je to Parní čistič? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Parní čistič patří do sekce Technika

Klíčová slova: formulace, Parní čistič, přesný výraz, co znamená, Technika, slovník, terminus technicus, co to je, wiki, co je to Parní čistič?, odborné názvosloví, definice pojmu, termín, Technika, heslo, popis, pojem, názvosloví


Pojem Parní čistič je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Parní čistič?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čištění párou je metoda čištění za pomoci parního čističe nebo stroje. Pára se klasifikuje jako skupenský stav vody a patří do plynného skupenství. Pára je vytvořena z vody za pomoci tlaku a teploty. Parní čistič vytvoří horkou vodu a pod silným tlakem žene molekuly vody potrubním systémem ven ze stroje speciální úzkou tryskou. Objem vody, která je umístěna v nádobě parního čističe, se při jejím odpařování zvětšuje 1700 krát. Čištění údajně párou patří mezi neúčinnější ekologické metody vůbec. Není třeba používat žádné chemické, čisticí a odmašťovací přípravky. Pára z čističe dokáže proniknout do nejmenších nerovností a skulinek čištěného povrchu, a za vysoké teploty uvolní a odstraní mastnotu, oleje, vosk a další silné nečistoty.

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Parní čistič ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Parní čistič ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Parní čistič ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Parní čistič na Youtube

Najít heslo Parní čistič ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Parní čistič ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Parní čistič například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Parní čistič? resp. jaká je definice termínu Parní čistič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Parní čistič, odpověď na dotaz co je to Parní čistič?. Víte např. kdo to je Alláh? Znáte a víte kdo je Cate Blanchett? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.