Co je to?
Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co to je Skydrive? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Skydrive?

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Skydrive s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Skydrive je v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, definice pojmu, slovník, vysvětlení, terminologie, wiki, význam slova, odborný výraz, slovo, heslo, význam, terminus technicus, význam pojmu, přesný význam, popis, synonymum, přesný výraz, Skydrive


Pojem Skydrive je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Skydrive?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Skydrive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Skydrive ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Skydrive ve Wikislovníku

Vyhledat termín Skydrive ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skydrive ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Skydrive ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Skydrive? resp. co označuje slovo Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je Petr Novotný? Znáte a víte kdo je Ožrala? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde