Co je to?
Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co to je Skydrive? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Skydrive?

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Skydrive můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Skydrive je v kategorii Internet

Klíčová slova: definice pojmu, wiki, Internet, vysvětlení, odborné názvosloví, heslo, slovo, názvosloví, co to je, význam, význam pojmu, pojem, význam slova, odborný výraz, definice, formulace, synonymum, co znamená


Pojem Skydrive je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Skydrive?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Další informační zdroje o slovu Skydrive

Hledat videa s názvem Skydrive na Youtube

Najít heslo Skydrive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Skydrive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Skydrive na Google.cz

Vyhledat termín Skydrive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Skydrive ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Skydrive? resp. jaký je význam slova Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Ožrala? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde