Co je to?
Výraz, termín, definice slova Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co je Skydrive? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Skydrive

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici pojmu Skydrive sdílejte s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Skydrive je v kategorii internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, názvosloví, význam, terminus technicus, co znamená, význam pojmu, wiki, slovo, definice pojmu, co to je, lexikon, odborný výraz, Skydrive, internet, termín, co je to Skydrive?, pojem, formulace


Pojem Skydrive je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Skydrive můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Pro více informací o heslu Skydrive zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Skydrive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Skydrive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Skydrive ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skydrive ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Skydrive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skydrive ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Skydrive? resp. co znamená slovo Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je Věrozvěst? Znáte a víte kdo je Čubka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde