Co je to?
Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co to je Skydrive? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Skydrive?

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Skydrive je v sekci Internet

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, terminus technicus, co to je, odborné názvosloví, co je to Skydrive?, slovník, přesný výraz, Internet, popis, heslo, Internet, lexikon, termín, Skydrive, odborný výraz, význam, přesný význam


Pojem Skydrive je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Skydrive píše následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Jiné informační zdroje o pojmu Skydrive

Hledat pojem Skydrive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Skydrive na Google.cz

Hledat termín Skydrive ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Skydrive ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Skydrive ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Skydrive ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Skydrive? resp. co označuje slovo Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je Sergey Brin? Znáte a víte kdo je Úchylák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Skydrive hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde