Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Skydrive. Co znamená pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co je Skydrive?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Skydrive

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Skydrive. Co znamená pojem Skydrive z kategorie Internet?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Skydrive se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: wiki, definice pojmu, informace, přesný význam, heslo, Skydrive, slovník, slovo, termín, popis, přesný výraz, internet, co je to Skydrive?, internet, terminologie, definice, co to je, odborný výraz


Pojem Skydrive je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Skydrive? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Skydrive na Google.cz

Najít heslo Skydrive ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Skydrive na Youtube

Hledat termín Skydrive ve Wikislovníku

Hledat heslo Skydrive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Skydrive ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte jaký je význam slova Skydrive? resp. jaký je přesný význam slova Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je Elis Mraz? Znáte a víte kdo je Čubka? Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Skydrive hledat i v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Bezdrátový internet, skydrive, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde