Co je to?
Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co to je Skydrive? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Skydrive?

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Skydrive patří do sekce Internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, Internet, odborný výraz, slovo, přesný význam, slovník, informace, Internet, terminus technicus, definice, lexikon, terminologie, význam slova, termín, co je to Skydrive?, význam, definice pojmu, synonymum


Pojem Skydrive je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Skydrive? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Skydrive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Skydrive ve Wikislovníku

Hledat slovo Skydrive ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skydrive ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Skydrive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Skydrive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Skydrive? resp. co se přesně ukrývá za slovem Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je George Soros? Znáte a víte kdo je Úchylák? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Skydrive i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde