Co je to?
Definice odborného termínu, slova Podzim. Co znamená pojem Podzim z kategorie Příroda?

Co je to Podzim? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Podzim

Podzim je ročním obdobím, které vytváří přechod mezi létem a zimou. Pro podzim je typické sklízení úrody, sběr ovoce a také opadání listí ze stromů. Zkracují se dny, přicházejí deště a postupně se ochlazuje. Vane silnější vítr, který umožňuje typickou podzimní činnost, pouštění draků.
Z astronomického hlediska je začátkem podzimu na severní polokouli 23. září a na jižní 21. březen. Zakončením podzimu je 21. prosinec nebo 21. červen. Podzim u nás tvoří měsíce září, říjen a listopad.


Co je to Podzim? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Podzim. Co znamená pojem Podzim z kategorie Příroda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Podzim sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Podzim je v kategorii Příroda

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, pojem, popis, význam pojmu, terminologie, co to je, názvosloví, informace, Příroda, synonymum, lexikon, odborné názvosloví, termín, formulace, Příroda, přesný význam, slovník


Pojem Podzim je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Podzim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Podzim ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Podzim ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Podzim ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Podzim na Youtube

Zkusit najít výraz Podzim ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podzim například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Podzim? resp. jaká je definice termínu Podzim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podzim, odpověď na dotaz co je to Podzim?. Víte např. kdo to je Polyglot? Znáte a víte kdo je Bohuslav Martinů? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Příroda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.