Co je to?
Odborný výraz, definice slova Podzim. Co znamená pojem Podzim z kategorie Příroda?

Co je Podzim? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Podzim?

Podzim je ročním obdobím, které vytváří přechod mezi létem a zimou. Pro podzim je typické sklízení úrody, sběr ovoce a také opadání listí ze stromů. Zkracují se dny, přicházejí deště a postupně se ochlazuje. Vane silnější vítr, který umožňuje typickou podzimní činnost, pouštění draků.
Z astronomického hlediska je začátkem podzimu na severní polokouli 23. září a na jižní 21. březen. Zakončením podzimu je 21. prosinec nebo 21. červen. Podzim u nás tvoří měsíce září, říjen a listopad.


Co je to Podzim? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Podzim. Co znamená pojem Podzim z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text s definicí výrazu Podzim doporučujeme sdílet s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Podzim se nachází v sekci příroda

Klíčová slova: příroda, co je to Podzim?, co to je, význam slova, vysvětlení, Podzim, přesný význam, terminologie, formulace, wiki, definice pojmu, význam, význam pojmu, příroda, slovník, informace, názvosloví, popis


Pojem Podzim je v kategorii příroda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Podzim? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Podzim je jedno ze čtyř ročních období, je to přechod mezi létem a zimou. V klimatických podmínkách mírného pásu se právě na podzim sklízí většina úrody a opadavé listnaté stromy ztrácejí listí. Dny se krátí, ochlazuje se, více prší.
Pod pojmem podzim si vybavíte nejspíše pouštění draků, sběr ovoce nebo sbírání listí.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podzim ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Podzim ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Podzim ve Wikizdrojích

Hledat slovo Podzim ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Podzim ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Podzim na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Podzim například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Podzim? resp. co se přesně ukrývá za slovem Podzim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podzim, odpověď na dotaz co je to Podzim?. Víte např. kdo to je Futurista? Znáte a víte kdo je Martin Kupka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je příroda. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.