Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Moluska. Co znamená pojem Moluska z kategorie Nemoce?

Co to je Moluska? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Moluska

Moluska je specifická pohlavní nemoc, která se může projevit i u dětí. U dětí se přenáší náhodným kontaktem, zatímco u dospělých se přenáší pohlavním stykem. Nemoc svědčí o oslabeném imunitním systému. Často si lze molusku splést s kuřími oky, mateřskými znaménky či bradavicemi. Diagnózu by proto měl určovat lékař.
Jedná se o jeden z nejčastějších kožních problémů. Všechny typy vyvolávají lidské papillomaviry. Molusky jsou hladké polokulovité útvary, mají barvu kůže nebo mohou být narůžovělé či nažloutlé. Moluska má také typickou centrální vkleslinu. V některých zemích se vůbec neléčí.


Co je to Moluska? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Moluska. Co znamená pojem Moluska z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Moluska? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Moluska se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, Moluska, přesný výraz, co to je, slovník, vysvětlení, definice, Nemoce, význam pojmu, co znamená, názvosloví, wiki, formulace, slovo, přesný význam, definice pojmu, popis, terminologie


Pojem Moluska je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Moluska

Hledat slovo Moluska na Google.cz

Hledat heslo Moluska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Moluska ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Moluska ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moluska ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Moluska ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Moluska například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Moluska? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Moluska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moluska, odpověď na dotaz co je to Moluska?. Víte např. kdo to je Martin Ditmar? Znáte a víte kdo je Mezomorf? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.