Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Moluska. Co znamená pojem Moluska z kategorie Nemoce?

Co to je Moluska? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Moluska

Moluska je specifická pohlavní nemoc, která se může projevit i u dětí. U dětí se přenáší náhodným kontaktem, zatímco u dospělých se přenáší pohlavním stykem. Nemoc svědčí o oslabeném imunitním systému. Často si lze molusku splést s kuřími oky, mateřskými znaménky či bradavicemi. Diagnózu by proto měl určovat lékař.
Jedná se o jeden z nejčastějších kožních problémů. Všechny typy vyvolávají lidské papillomaviry. Molusky jsou hladké polokulovité útvary, mají barvu kůže nebo mohou být narůžovělé či nažloutlé. Moluska má také typickou centrální vkleslinu. V některých zemích se vůbec neléčí.


Co je to Moluska? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Moluska. Co znamená pojem Moluska z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Moluska? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Moluska je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, Nemoce, co znamená, lexikon, definice pojmu, termín, definice, co to je, význam, přesný význam, heslo, slovník, wiki, terminus technicus, pojem, co je to Moluska?, názvosloví, odborné názvosloví


Pojem Moluska je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Moluska zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Moluska na Youtube

Zkusit najít výraz Moluska ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Moluska ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Moluska ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Moluska ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Moluska ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Moluska například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Moluska? resp. jaký je význam slova Moluska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moluska, odpověď na dotaz co je to Moluska?. Víte např. kdo to je Narcista? Znáte a víte kdo je Lektor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Moluska v jiné sekci než Nemoce. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.