Co je to?
Definice výrazu, termínu Panna cotta. Co znamená odborný pojem Panna cotta z kategorie Jídlo?

Co je to Panna cotta? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Panna cotta

Panna cotta patří k nejoblíbenějším italským moučníkům. Název lze přeložit jako vařená smetana. Dezert se podobá pudingu, ale je lehčí. Podává se většinou doplněný ovocem.
Pro jeho přípravu se používá smetana, želatina, cukr a vanilka. Hotový krém se plní do skleniček a nechá se tuhnout v lednici. Panna cotta se zdobí ovocnou omáčkou, ovocem, popřípadě lístkem máty.


Co je to Panna cotta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Panna cotta. Co znamená odborný pojem Panna cotta z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Panna cotta) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Panna cotta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: synonymum, wiki, vysvětlení, definice, význam slova, význam pojmu, slovo, přesný výraz, popis, odborný výraz, co je to Panna cotta?, Panna cotta, přesný význam, formulace, informace, názvosloví, co znamená, pojem


Pojem Panna cotta je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Panna cotta ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Panna cotta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Panna cotta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Panna cotta ve Wikimedia Commons

Najít termín Panna cotta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Panna cotta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Panna cotta například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Panna cotta? resp. jaká je definice slova Panna cotta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Panna cotta, odpověď na dotaz co je to Panna cotta?. Víte např. kdo to je Julianne Moore? Znáte a víte kdo je Jennifer Aniston? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Panna cotta v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..