Co je to?
Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená slovo NVIDIA z kategorie Hardware?

Co je NVIDIA? Definice pojmu

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova NVIDIA?

NVIDIA je jméno americké společnosti, zaměřené na výrobu hardware pro počítače. K jejím specialitám patří především procesory a grafické čipy, patří také k nejvýznamnějším a největším výrobcům grafických karet a vede na trhu zpracovávání obrazů v prostředí virtuální reality.
NVIDIA nabízí také integrované obvody a další výrobky nejen pro základní desky počítačů, ale i pro herní konzole. Sídlem společnosti je již od roku založení (1993) Kalifornie.


Co je to NVIDIA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená slovo NVIDIA z kategorie Hardware?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (NVIDIA) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín NVIDIA patří do kategorie hardware

Klíčová slova: význam, wiki, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, hardware, slovo, definice pojmu, význam pojmu, názvosloví, synonymum, co to je, co je to NVIDIA?, formulace, NVIDIA, význam slova, heslo, pojem


Pojem NVIDIA je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu NVIDIA?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

NVIDIA (někdy též nVidia) je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist.

Další informační zdroje o slovu NVIDIA

Hledat frázi NVIDIA ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín NVIDIA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem NVIDIA na Youtube

Vyhledat termín NVIDIA ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo NVIDIA na Google.cz

Zkusit najít termín NVIDIA ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo NVIDIA například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste zjistili co znamená NVIDIA? resp. jaká je definice slova NVIDIA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NVIDIA, odpověď na dotaz co je to NVIDIA?. Víte např. kdo to je James Clerk Maxwell? Znáte a víte kdo je Jana Boušková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo NVIDIA i v jiné části webu než je kategorie hardware. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.