Co je to?
Výraz, termín, definice slova NVIDIA. Co znamená odborný pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Co je to NVIDIA? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu NVIDIA

NVIDIA je jméno americké společnosti, zaměřené na výrobu hardware pro počítače. K jejím specialitám patří především procesory a grafické čipy, patří také k nejvýznamnějším a největším výrobcům grafických karet a vede na trhu zpracovávání obrazů v prostředí virtuální reality.
NVIDIA nabízí také integrované obvody a další výrobky nejen pro základní desky počítačů, ale i pro herní konzole. Sídlem společnosti je již od roku založení (1993) Kalifornie.


Co je to NVIDIA? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova NVIDIA. Co znamená odborný pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem NVIDIA se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: termín, wiki, heslo, co to je, hardware, význam, formulace, pojem, význam slova, definice, lexikon, co je to NVIDIA?, terminus technicus, slovník, synonymum, vysvětlení, slovo, přesný význam


Pojem NVIDIA je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem NVIDIA? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

NVIDIA (někdy též nVidia) je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Jde o hlavního dodavatele integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist.

Pro více informací o heslu NVIDIA zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz NVIDIA ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín NVIDIA ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem NVIDIA ve Wikimedia Commons

Hledat pojem NVIDIA ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem NVIDIA ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo NVIDIA ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo NVIDIA například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to NVIDIA? resp. co to je NVIDIA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NVIDIA, odpověď na dotaz co je to NVIDIA?. Víte např. kdo to je Basil Poledouris? Znáte a víte kdo je Linda Vojtová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než hardware). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.