Co je to?
Odborný výraz, definice slova Balustráda. Co znamená pojem Balustráda z kategorie Stavebnictví?

Co je to Balustráda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Balustráda

Balustráda čili hrazení nebo zábradlí je architektonický prvek nacházející se především na schodištích, balkonech nebo terasách. Takové zábradlí je ozdobné a může mít individuálně zvolené tvary. Je tvořeno nízkými sloupky a překryto překladem.
Materiálem typickým pro balustrádu je dřevo, kámen, štuk, beton a podobně. Někdy je tímto pojmem označováno jakékoli skládané prolamované zábradlí z kamene.


Co je to Balustráda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Balustráda. Co znamená pojem Balustráda z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Balustráda? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Balustráda patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, Stavebnictví, heslo, odborné názvosloví, význam pojmu, Balustráda, odborný výraz, slovo, co to je, terminologie, pojem, vysvětlení, slovník, termín, co je to Balustráda?, definice pojmu, wiki, přesný výraz


Pojem Balustráda je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Balustráda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balustráda ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Balustráda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Balustráda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Balustráda na Google.cz

Vyhledat výraz Balustráda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Balustráda například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Balustráda? resp. co vlastně znamená slovo Balustráda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balustráda, odpověď na dotaz co je to Balustráda?. Víte např. kdo to je Ivan Medek? Znáte a víte kdo je Kurd? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.