Co je to?
Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Co je to DVTV? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova DVTV

DVTV je název audiovizuálního projektu zaměřeného na zpravodajství a žurnalistiku. Autory projektu jsou moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Vysílání obsahuje především různá interview, debaty a duely, v každodenním vysílání jde hlavně o témata ekonomická, společenská i politická.
Obsah dodává také vydavatelství Economia, které je také garantem nezávislosti vysílání.


Co je to DVTV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz DVTV se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: terminologie, DVTV, názvosloví, Internet, synonymum, odborné názvosloví, odborný výraz, termín, popis, přesný výraz, Internet, definice pojmu, heslo, přesný význam, co to je, vysvětlení, pojem, definice


Pojem DVTV je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín DVTV? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

DVTV (stylizováno též DVTV) je audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt moderátorské dvojice Martina Veselovského a Daniely Drtinové a editorů Jana Rozkošného a Jana Ouředníka. Od roku 2014 dodává videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Od roku 2016 do září 2017 zde působil také Filip Horký, od roku 2017 Emma Smetana.

Jiné zdroje informací o pojmu DVTV

Najít výraz DVTV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín DVTV ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo DVTV na Google.cz

Hledat pojem DVTV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz DVTV ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem DVTV na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo DVTV například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu DVTV? resp. co znamená DVTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DVTV, odpověď na dotaz co je to DVTV?. Víte např. kdo to je Specialista logistiky? Znáte a víte kdo je Fénix? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu DVTV v jiné sekci než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.