Co je to?
Výraz, termín, definice slova DVTV. Co znamená odborný pojem DVTV z kategorie Internet?

Co je to DVTV? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova DVTV

DVTV je název audiovizuálního projektu zaměřeného na zpravodajství a žurnalistiku. Autory projektu jsou moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Vysílání obsahuje především různá interview, debaty a duely, v každodenním vysílání jde hlavně o témata ekonomická, společenská i politická.
Obsah dodává také vydavatelství Economia, které je také garantem nezávislosti vysílání.


Co je to DVTV? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DVTV. Co znamená odborný pojem DVTV z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín DVTV je v sekci internet

Klíčová slova: synonymum, pojem, co znamená, popis, slovník, odborné názvosloví, internet, co to je, význam slova, internet, terminus technicus, vysvětlení, formulace, wiki, přesný výraz, co je to DVTV?, význam, heslo


Pojem DVTV je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem DVTV? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

DVTV (stylizováno též DVTV) je audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt moderátorské dvojice Martina Veselovského a Daniely Drtinové a editorů Jana Rozkošného a Jana Ouředníka. Od roku 2014 dodává videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Od roku 2016 do září 2017 zde působil také Filip Horký, od roku 2017 Emma Smetana.

Hledejte pojem DVTV v následujících vyhledávačích

Hledat heslo DVTV ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín DVTV ve vyhledávači Yandex

Najít heslo DVTV na Google.cz

Hledat výraz DVTV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DVTV ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz DVTV ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo DVTV například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili jaká je definice slova DVTV? resp. co je to DVTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DVTV, odpověď na dotaz co je to DVTV?. Víte např. kdo to je Petr Kellner? Znáte a víte kdo je Xenofón? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.