Co je to?
Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Co je to DVTV? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu DVTV

DVTV je název audiovizuálního projektu zaměřeného na zpravodajství a žurnalistiku. Autory projektu jsou moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Vysílání obsahuje především různá interview, debaty a duely, v každodenním vysílání jde hlavně o témata ekonomická, společenská i politická.
Obsah dodává také vydavatelství Economia, které je také garantem nezávislosti vysílání.


Co je to DVTV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to DVTV? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DVTV je v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, odborný výraz, odborné názvosloví, význam slova, názvosloví, popis, terminologie, pojem, význam, definice pojmu, formulace, heslo, co je to DVTV?, přesný výraz, vysvětlení, Internet, termín, informace


Pojem DVTV je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem DVTV? Výraz, definice slova z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

DVTV (stylizováno též DVTV) je audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt moderátorské dvojice Martina Veselovského a Daniely Drtinové a editorů Jana Rozkošného a Jana Ouředníka. Od roku 2014 dodává videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Od roku 2016 do září 2017 zde působil také Filip Horký, od roku 2017 Emma Smetana.

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo DVTV ve vyhledávači Yandex

Hledat termín DVTV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo DVTV ve Wikislovníku

Hledat pojem DVTV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín DVTV na Google.cz

Zkusit najít termín DVTV ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo DVTV například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova DVTV? resp. co vlastně znamená slovo DVTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DVTV, odpověď na dotaz co je to DVTV?. Víte např. kdo to je Jan Lucemburský? Znáte a víte kdo je Eritrejec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.