Co je to?
Výraz, termín, definice slova DVTV. Co znamená odborný pojem DVTV z kategorie Internet?

Co je to DVTV? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu DVTV

DVTV je název audiovizuálního projektu zaměřeného na zpravodajství a žurnalistiku. Autory projektu jsou moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Vysílání obsahuje především různá interview, debaty a duely, v každodenním vysílání jde hlavně o témata ekonomická, společenská i politická.
Obsah dodává také vydavatelství Economia, které je také garantem nezávislosti vysílání.


Co je to DVTV? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DVTV. Co znamená odborný pojem DVTV z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to DVTV? s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo DVTV je v sekci internet

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný význam, informace, lexikon, definice pojmu, pojem, slovník, terminus technicus, co je to DVTV?, popis, terminologie, význam slova, internet, heslo, synonymum, přesný výraz


Pojem DVTV je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem DVTV? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

DVTV (stylizováno též DVTV) je audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt moderátorské dvojice Martina Veselovského a Daniely Drtinové a editorů Jana Rozkošného a Jana Ouředníka. Od roku 2014 dodává videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Od roku 2016 do září 2017 zde působil také Filip Horký, od roku 2017 Emma Smetana.

Další informace o pojmu DVTV hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít heslo DVTV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DVTV ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DVTV ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín DVTV ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo DVTV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo DVTV na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DVTV například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je DVTV? resp. co je to DVTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DVTV, odpověď na dotaz co je to DVTV?. Víte např. kdo to je Yana Gupta? Znáte a víte kdo je Oldřich Marek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.