Co je to?
Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Co je to DVTV? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla DVTV?

DVTV je název audiovizuálního projektu zaměřeného na zpravodajství a žurnalistiku. Autory projektu jsou moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník. Vysílání obsahuje především různá interview, debaty a duely, v každodenním vysílání jde hlavně o témata ekonomická, společenská i politická.
Obsah dodává také vydavatelství Economia, které je také garantem nezávislosti vysílání.


Co je to DVTV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DVTV. Co znamená pojem DVTV z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DVTV patří do kategorie Internet

Klíčová slova: terminus technicus, informace, odborný výraz, definice, co je to DVTV?, význam pojmu, formulace, pojem, DVTV, odborné názvosloví, slovník, Internet, popis, co to je, wiki, heslo, co znamená, terminologie


Pojem DVTV je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín DVTV? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

DVTV (stylizováno též DVTV) je audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt moderátorské dvojice Martina Veselovského a Daniely Drtinové a editorů Jana Rozkošného a Jana Ouředníka. Od roku 2014 dodává videoobsah pro online deník Aktuálně.cz vydavatelství Economia. Od roku 2016 do září 2017 zde působil také Filip Horký, od roku 2017 Emma Smetana.

Další informační zdroje

Vyhledat pojem DVTV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo DVTV na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DVTV ve Wikimedia Commons

Najít pojem DVTV ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem DVTV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo DVTV ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo DVTV například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova DVTV? resp. co se skrývá pod slovem DVTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DVTV, odpověď na dotaz co je to DVTV?. Víte např. kdo to je Žurnalista? Znáte a víte kdo je Geolog? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.