Co je to?
Definice výrazu, termínu Shamballa. Co znamená odborný pojem Shamballa z kategorie Různé?

Co je to Shamballa? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Shamballa

Shamballa je pojem související s alternativním léčitelstvím. Jedná se o blíže nedefinovanou ("léčivou a transformační") energii, která patří do systému léčení reiki. Jiný zdroj shamballu označuje jako "nejvyšší duchovní dimenzi". Platí zde to, co u podobných alternativních léčebných směrů: jejich účinnost není vědecky ověřena.

Co je to Shamballa? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Shamballa. Co znamená odborný pojem Shamballa z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Shamballa patří do sekce různé

Klíčová slova: význam slova, definice, popis, co je to Shamballa?, co to je, co znamená, názvosloví, slovo, heslo, různé, informace, terminologie, termín, slovník, synonymum, wiki, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Shamballa je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Shamballa

Najít slovo Shamballa ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Shamballa ve Wikislovníku

Najít heslo Shamballa ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Shamballa ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Shamballa ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Shamballa ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Shamballa například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Shamballa? resp. jaká je definice slova Shamballa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Shamballa, odpověď na dotaz co je to Shamballa?. Víte např. kdo to je Arachnolog? Znáte a víte kdo je Izák? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Shamballa v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?