Co je to?
Definice výrazu, termínu Shamballa. Co znamená odborný pojem Shamballa z kategorie Různé?

Co je Shamballa?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Shamballa

Shamballa je pojem související s alternativním léčitelstvím. Jedná se o blíže nedefinovanou ("léčivou a transformační") energii, která patří do systému léčení reiki. Jiný zdroj shamballu označuje jako "nejvyšší duchovní dimenzi". Platí zde to, co u podobných alternativních léčebných směrů: jejich účinnost není vědecky ověřena.

Co je to Shamballa? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Shamballa. Co znamená odborný pojem Shamballa z kategorie Různé?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Shamballa je v kategorii různé

Klíčová slova: termín, různé, informace, definice pojmu, co to je, pojem, formulace, odborné názvosloví, popis, vysvětlení, Shamballa, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, různé, přesný výraz, názvosloví, heslo


Pojem Shamballa je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Shamballa hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Shamballa ve Wikipedii

Hledat slovo Shamballa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Shamballa ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Shamballa na Google.cz

Najít termín Shamballa ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Shamballa na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Shamballa například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Shamballa? resp. co znamená slovo Shamballa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Shamballa, odpověď na dotaz co je to Shamballa?. Víte např. kdo to je Bořek Šípek? Znáte a víte kdo je Buzerant? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Vzorovaný otazník, shamballa, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?