Co je to?
Definice výrazu Feat. Co znamená odborný pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je Feat? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Feat

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Co je to Feat? Význam slova, termín, Definice výrazu Feat. Co znamená odborný pojem Feat z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Feat můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Feat je v sekci kultura

Klíčová slova: přesný výraz, termín, význam, synonymum, formulace, popis, pojem, definice pojmu, odborný výraz, odborné názvosloví, lexikon, definice, informace, co znamená, názvosloví, význam pojmu, terminus technicus, terminologie


Pojem Feat je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Feat ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Feat ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Feat ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Feat ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Feat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Feat ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Feat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Feat? resp. co přesně znamená slovo Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Kazi? Znáte a víte kdo je Pediatr? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v kultura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.