Co je to?
Výraz, termín, definice slova Feat. Co znamená odborný pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je Feat? Význam slova

Co znamená termín Feat? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Co je to Feat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Feat. Co znamená odborný pojem Feat z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Feat? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Feat je v kategorii kultura

Klíčová slova: odborné názvosloví, kultura, slovník, přesný výraz, popis, odborný výraz, heslo, informace, význam slova, přesný význam, vysvětlení, formulace, termín, názvosloví, pojem, lexikon, co je to Feat?, Feat


Pojem Feat je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Feat

Hledat termín Feat ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feat ve Wikimedia Commons

Najít heslo Feat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Feat na Google.cz

Zkusit najít slovo Feat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Feat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Feat například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená Feat? resp. co přesně znamená slovo Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Robert Hooke? Znáte a víte kdo je Pediatr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Feat i jinde než v sekci než v kultura. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.