Co je to?
Výraz, termín, definice slova Feat. Co znamená odborný pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je to Feat? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Feat

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Co je to Feat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Feat. Co znamená odborný pojem Feat z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Feat s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Feat se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: co je to Feat?, přesný výraz, vysvětlení, definice pojmu, kultura, informace, co to je, terminus technicus, lexikon, wiki, názvosloví, synonymum, terminologie, slovo, přesný význam, heslo, Feat, slovník


Pojem Feat je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Feat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Feat na Youtube

Hledat termín Feat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Feat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Feat na Google.cz

Vyhledat výraz Feat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Feat například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Feat? resp. co označuje slovo Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Dwayne Johnson? Znáte a víte kdo je Psycholog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Feat i v jiných kategoriích (než kultura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.