Co je to?
Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je to Feat? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Feat

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.


Co je to Feat? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Feat můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Feat je v sekci Kultura

Klíčová slova: slovník, formulace, Feat, odborný výraz, vysvětlení, Kultura, slovo, co to je, lexikon, význam, terminologie, přesný výraz, přesný význam, názvosloví, definice pojmu, popis, informace, Kultura


Pojem Feat je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Feat

Najít výraz Feat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Feat ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Feat na Youtube

Najít pojem Feat ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Feat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Feat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Feat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Feat? resp. co vlastně znamená slovo Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Agronom? Znáte a víte kdo je Dula? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.