Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Co je to Kolokvium? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kolokvium?

Kolokvium je slovo s více významy. Může jít o kolektivní rozhovor, shromáždění odborníků řešících společnou problematiku nebo také o zkoušku na vysoké škole. V tomto případě se jedná o ústní zkoušku, ovšem označení kolokvium je považováno za zastaralé.
Ten, kdo skládá tuto zkoušku, musí prokázat patřičné znalosti před odbornou komisí nebo zkoušejícím. Výsledkem je udělení osvědčení nebo titulu či jeho zamítnutí.


Co je to Kolokvium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kolokvium. Co znamená odborný pojem Kolokvium z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kolokvium s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kolokvium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: co to je, termín, pojem, názvosloví, definice pojmu, informace, popis, slovník, význam slova, formulace, synonymum, význam, heslo, wiki, co znamená, terminologie, Školství, terminus technicus


Pojem Kolokvium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Kolokvium ve Wikislovníku

Hledat pojem Kolokvium na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kolokvium ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kolokvium na Youtube

Hledat termín Kolokvium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Kolokvium ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolokvium například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kolokvium? resp. jaký je význam slova Kolokvium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolokvium, odpověď na dotaz co je to Kolokvium?. Víte např. kdo to je Primátor? Znáte a víte kdo je Velekněz? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kolokvium i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.