Co je to?
Definice odborného termínu, slova Specifický symbol. Co znamená pojem Specifický symbol z kategorie Bankovnictví?

Co je to Specifický symbol? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Specifický symbol

Specifický symbol je jedním z druhů symbolů u bankovních plateb. Jedná se o dodatečný symbol, který většinou slouží k přesné identifikaci pro stejné případy, které se účtují v různých měsících.
Jde se o číslo, které má nejvýše 10 míst. Specifický symbol většinou doplňuje variabilní symbol. Někdy se funkce variabilního a specifického symbolu zaměňují.


Co je to Specifický symbol? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Specifický symbol. Co znamená pojem Specifický symbol z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Specifický symbol s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Specifický symbol patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: slovo, význam slova, formulace, terminologie, popis, terminus technicus, co to je, názvosloví, wiki, přesný výraz, vysvětlení, informace, heslo, lexikon, slovník, přesný význam, co je to Specifický symbol?, význam pojmu


Pojem Specifický symbol je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Specifický symbol lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Specifický symbol ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Specifický symbol ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Specifický symbol ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Specifický symbol ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Specifický symbol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Specifický symbol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Specifický symbol například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Specifický symbol? resp. co znamená výraz Specifický symbol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Specifický symbol, odpověď na dotaz co je to Specifický symbol?. Víte např. kdo to je Barbora Šámalová? Znáte a víte kdo je Sladovník? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.