Co je to?
Definice odborného termínu, slova Specifický symbol. Co znamená pojem Specifický symbol z kategorie Bankovnictví?

Co je to Specifický symbol? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Specifický symbol

Specifický symbol je jedním z druhů symbolů u bankovních plateb. Jedná se o dodatečný symbol, který většinou slouží k přesné identifikaci pro stejné případy, které se účtují v různých měsících.
Jde se o číslo, které má nejvýše 10 míst. Specifický symbol většinou doplňuje variabilní symbol. Někdy se funkce variabilního a specifického symbolu zaměňují.


Co je to Specifický symbol? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Specifický symbol. Co znamená pojem Specifický symbol z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Specifický symbol je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, význam pojmu, lexikon, slovník, synonymum, formulace, informace, co je to Specifický symbol?, heslo, Specifický symbol, vysvětlení, popis, přesný význam, názvosloví, pojem, odborný výraz, přesný výraz


Pojem Specifický symbol je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Specifický symbol v následujících zdrojích

Najít výraz Specifický symbol ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Specifický symbol na Google.cz

Vyhledat heslo Specifický symbol ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Specifický symbol ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Specifický symbol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Specifický symbol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Specifický symbol například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Specifický symbol? resp. co přesně označuje termín Specifický symbol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Specifický symbol, odpověď na dotaz co je to Specifický symbol?. Víte např. kdo to je Numismatik? Znáte a víte kdo je Sladovník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.