Co je to?
Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je to Smart TV? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Smart TV?

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.


Co je to Smart TV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Smart TV je v kategorii Hardware

Klíčová slova: význam, popis, odborný výraz, pojem, co to je, co znamená, Smart TV, význam pojmu, co je to Smart TV?, odborné názvosloví, slovo, Hardware, význam slova, wiki, lexikon, Hardware, heslo, terminologie


Pojem Smart TV je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Smart TV píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Chytrý televizor je druh televizoru, který je proti standardnímu televizoru vybaven funkcemi, které z televizoru učiní interaktivní nástroj. Na rozdíl od klasického televizoru, u kterého nemají diváci na obsah a čas vysílání žádný vliv, si v případě chytrého televizoru může divák vybrat, co a kdy chce sledovat. K tomu je ale potřeba, aby chytrý televizor byl připojen k internetu pomocí připojení s vysokou rychlostí.

Chytrá televize

Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay
Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Smart TV na Youtube

Zkusit najít výraz Smart TV ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Smart TV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Smart TV ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smart TV ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Smart TV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Smart TV například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Smart TV? resp. co znamená Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Černoprdelník? Znáte a víte kdo je Snob? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.