Co je to?
Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je to Smart TV? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Smart TV?

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.


Co je to Smart TV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Smart TV s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Smart TV patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: přesný význam, význam, vysvětlení, wiki, význam slova, formulace, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, odborné názvosloví, popis, informace, lexikon, slovo, definice, termín, terminologie, co je to Smart TV?


Pojem Smart TV je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Smart TV můžete dozvědět následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chytrý televizor je druh televizoru, který je proti standardnímu televizoru vybaven funkcemi, které z televizoru učiní interaktivní nástroj. Na rozdíl od klasického televizoru, u kterého nemají diváci na obsah a čas vysílání žádný vliv, si v případě chytrého televizoru může divák vybrat, co a kdy chce sledovat. K tomu je ale potřeba, aby chytrý televizor byl připojen k internetu pomocí připojení s vysokou rychlostí.

Chytrá televize

Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay
Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay


Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Smart TV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Smart TV ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Smart TV na Youtube

Zkusit najít termín Smart TV ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Smart TV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Smart TV na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Smart TV například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Smart TV? resp. co se skrývá pod slovem Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Karel Schwarzenberg? Znáte a víte kdo je Stalker? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.