Co je to?
Výraz, termín, definice slova Smart TV. Co znamená odborný pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je Smart TV? Význam slova

Co znamená termín Smart TV? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.


Co je to Smart TV? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Smart TV. Co znamená odborný pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Smart TV? Pak se o ní podělte s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Smart TV je v kategorii hardware

Klíčová slova: formulace, význam slova, co je to Smart TV?, heslo, odborné názvosloví, definice, hardware, lexikon, vysvětlení, terminus technicus, význam pojmu, definice pojmu, přesný význam, popis, hardware, přesný výraz, význam, odborný výraz


Pojem Smart TV je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Smart TV můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chytrý televizor je druh televizoru, který je proti standardnímu televizoru vybaven funkcemi, které z televizoru učiní interaktivní nástroj. Na rozdíl od klasického televizoru, u kterého nemají diváci na obsah a čas vysílání žádný vliv, si v případě chytrého televizoru může divák vybrat, co a kdy chce sledovat. K tomu je ale potřeba, aby chytrý televizor byl připojen k internetu pomocí připojení s vysokou rychlostí.

Chytrá televize

Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay
Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay


Více informací o slovu Smart TV doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Smart TV na Youtube

Hledat slovo Smart TV ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smart TV ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Smart TV ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Smart TV na Google.cz

Najít termín Smart TV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Smart TV například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Smart TV? resp. jaká je definice termínu Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Tereza Rumlová? Znáte a víte kdo je Stalker? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Smart TV v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hardware. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.