Co je to?
Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je to Smart TV? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Smart TV?

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.


Co je to Smart TV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Smart TV s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Smart TV se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: synonymum, Hardware, wiki, vysvětlení, formulace, význam pojmu, definice, Hardware, co je to Smart TV?, odborné názvosloví, heslo, slovník, názvosloví, přesný význam, význam slova, termín, význam, terminologie


Pojem Smart TV je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Smart TV dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Chytrý televizor je druh televizoru, který je proti standardnímu televizoru vybaven funkcemi, které z televizoru učiní interaktivní nástroj. Na rozdíl od klasického televizoru, u kterého nemají diváci na obsah a čas vysílání žádný vliv, si v případě chytrého televizoru může divák vybrat, co a kdy chce sledovat. K tomu je ale potřeba, aby chytrý televizor byl připojen k internetu pomocí připojení s vysokou rychlostí.

Chytrá televize

Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay
Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Smart TV zkuste tyto odkazy

Najít výraz Smart TV na Google.cz

Vyhledat pojem Smart TV ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Smart TV ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Smart TV ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smart TV ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Smart TV ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Smart TV například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Smart TV? resp. co označuje slovo Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Tajemník? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Smart TV i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.