Co je to?
Výraz, termín, definice slova Smart TV. Co znamená odborný pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je to Smart TV? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Smart TV?

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.


Co je to Smart TV? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Smart TV. Co znamená odborný pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Smart TV patří do sekce hardware

Klíčová slova: hardware, slovník, odborný výraz, pojem, význam pojmu, význam, význam slova, definice pojmu, vysvětlení, formulace, co znamená, popis, hardware, informace, přesný význam, termín, odborné názvosloví, terminologie


Pojem Smart TV je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Smart TV? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chytrý televizor je druh televizoru, který je proti standardnímu televizoru vybaven funkcemi, které z televizoru učiní interaktivní nástroj. Na rozdíl od klasického televizoru, u kterého nemají diváci na obsah a čas vysílání žádný vliv, si v případě chytrého televizoru může divák vybrat, co a kdy chce sledovat. K tomu je ale potřeba, aby chytrý televizor byl připojen k internetu pomocí připojení s vysokou rychlostí.

Chytrá televize

Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay
Smart TV s operačním systémem Android umožňuje přehrávat videa z YouTube, Facebooku apod. Autor: ADMC, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje o slovu Smart TV

Hledat slovo Smart TV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Smart TV ve vyhledávači Yandex

Najít termín Smart TV ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Smart TV ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Smart TV ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Smart TV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Smart TV například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Smart TV? resp. co označuje slovo Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Buchta? Znáte a víte kdo je Stalker? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je hardware. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.