Co je to?
Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je to Smart TV? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Smart TV

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.


Co je to Smart TV? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Smart TV? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Smart TV je v kategorii Hardware

Klíčová slova: termín, heslo, slovo, význam, názvosloví, slovník, formulace, odborné názvosloví, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, Smart TV, definice, definice pojmu, co je to Smart TV?, wiki, terminologie, odborný výraz


Pojem Smart TV je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Smart TV?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chytrý televizor je druh televizoru, který je proti standardnímu televizoru vybaven funkcemi, které z televizoru učiní interaktivní nástroj. Na rozdíl od klasického televizoru, u kterého nemají diváci na obsah a čas vysílání žádný vliv, si v případě chytrého televizoru může divák vybrat, co a kdy chce sledovat. K tomu je ale potřeba, aby chytrý televizor byl připojen k internetu pomocí připojení s vysokou rychlostí.

Jiné zdroje informací o pojmu Smart TV

Zkusit najít slovo Smart TV ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Smart TV ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smart TV ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Smart TV ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Smart TV ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Smart TV na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Smart TV například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Smart TV? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Sandman? Znáte a víte kdo je Snob? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.