Co je to?
Definice odborného termínu, slova Quinoa. Co znamená pojem Quinoa z kategorie Jídlo?

Co je Quinoa?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Quinoa

Civilizace starých Inků znala spoustu receptů na potraviny, které značně pomáhají zdraví. Jednou z takových potravin je i quinoa. Obilovina obsahuje velké množství bílkovin. Indiáni jí považovali za jednu z nejdůležitějších součástí svého jídelníčku. Quinoa neobsahuje žádný lepek, a proto je vhodná při bezlepkové dietě.


Co je to Quinoa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Quinoa. Co znamená pojem Quinoa z kategorie Jídlo?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Quinoa patří do sekce jídlo

Klíčová slova: slovo, wiki, terminus technicus, Quinoa, termín, pojem, vysvětlení, jídlo, odborné názvosloví, definice, význam slova, popis, jídlo, terminologie, heslo, význam pojmu, význam, odborný výraz


Pojem Quinoa je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Quinoa? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Merlík čilský, někdy také merlík chilský, či quinoa (Chenopodium quinoa), je rostlina z čeledi laskavcovitých, která je v Latinské Americe využívána převážně jako obilovina.

Quinoa - Merlík čilský

Semena Quinoi (Merlíku čilského). Autor: Rose224, zdroj: Pixabay
Semena Quinoi (Merlíku čilského). Autor: Rose224, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Quinoa v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Quinoa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Quinoa ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Quinoa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Quinoa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Quinoa na Google.cz

Hledat heslo Quinoa ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Quinoa například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Quinoa? resp. co znamená Quinoa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quinoa, odpověď na dotaz co je to Quinoa?. Víte např. kdo to je Skaut? Znáte a víte kdo je Papež? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Quinoa i jinde než v sekci než v jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.