Co je to?
Definice výrazu, termínu IQOS. Co znamená odborný pojem IQOS z kategorie Různé?

Co je to IQOS? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu IQOS

IQOS je označení výrobků společnosti Philip Morris. Jde o zahřívané tabákové výrobky, u kterých je snížené riziko pro zdraví. IQOS je elektronické zařízení, které zahřeje pevnou náplň z tabáku. Trochu se podobá elektronické cigaretě, ovšem jedná se o opravdový tabák. Výsledným produktem kouření je pak aerosol.
Výrobek funguje tak, že se tabák ohřeje na vysokou teplotu (do 300 stupňů), což trvá přes pět minut nebo více než 10 potáhnutí. Tradice těchto zařízení začala v šedesátých letech 20. století, kdy se začal rozšiřovat trh s cigaretami a další tabákové výrobky, které by byly alternativou ke klasickým cigaretám.

Co je to IQOS? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu IQOS. Co znamená odborný pojem IQOS z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text IQOS s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem IQOS se nachází v sekci různé

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, definice, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, heslo, co je to IQOS?, co znamená, wiki, definice pojmu, názvosloví, terminus technicus, termín, vysvětlení, význam slova, terminologie, různé


Pojem IQOS je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem IQOS? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Společnost Philip Morris International vyvinula kategorii produktů se sníženým rizikem, do které patří i IQOS. IQOS je elektronické zařízení, které nahřívá pevnou tabákovou náplň, podobnou cigaretě tzv. HEET. Od jiných alternativ cigaret, například tekutých směsí do e-cigaret, ji odlišuje skutečnost, že je vyrobena ze skutečného tabáku. Tabáková nápň neprodukuje kouř, nýbrž aerosol. Tabák je v zařízení ohříván na teplotu do 300 °C po dobu 6 minut nebo 14 potáhnutí.

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IQOS ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem IQOS na Youtube

Zkusit najít heslo IQOS ve Wikizdrojích

Hledat termín IQOS ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IQOS ve Wikimedia Commons

Najít heslo IQOS na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo IQOS například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to IQOS? resp. co to je IQOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IQOS, odpověď na dotaz co je to IQOS?. Víte např. kdo to je Kolohnát? Znáte a víte kdo je Magdaléna Borová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?