Co je to?
Definice výrazu, termínu IQOS. Co znamená odborný pojem IQOS z kategorie Různé?

Co je IQOS? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu IQOS

IQOS je označení výrobků společnosti Philip Morris. Jde o zahřívané tabákové výrobky, u kterých je snížené riziko pro zdraví. IQOS je elektronické zařízení, které zahřeje pevnou náplň z tabáku. Trochu se podobá elektronické cigaretě, ovšem jedná se o opravdový tabák. Výsledným produktem kouření je pak aerosol.
Výrobek funguje tak, že se tabák ohřeje na vysokou teplotu (do 300 stupňů), což trvá přes pět minut nebo více než 10 potáhnutí. Tradice těchto zařízení začala v šedesátých letech 20. století, kdy se začal rozšiřovat trh s cigaretami a další tabákové výrobky, které by byly alternativou ke klasickým cigaretám.

Co je to IQOS? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu IQOS. Co znamená odborný pojem IQOS z kategorie Různé?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova IQOS? Pak se o tuto stránku podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz IQOS je v kategorii různé

Klíčová slova: význam slova, různé, definice, synonymum, odborné názvosloví, slovo, popis, wiki, přesný význam, terminologie, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, co znamená, co je to IQOS?, IQOS, názvosloví


Pojem IQOS je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem IQOS? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Společnost Philip Morris International vyvinula kategorii produktů se sníženým rizikem, do které patří i IQOS. IQOS je elektronické zařízení, které nahřívá pevnou tabákovou náplň, podobnou cigaretě tzv. HEET. Od jiných alternativ cigaret, například tekutých směsí do e-cigaret, ji odlišuje skutečnost, že je vyrobena ze skutečného tabáku. Tabáková nápň neprodukuje kouř, nýbrž aerosol. Tabák je v zařízení ohříván na teplotu do 300 °C po dobu 6 minut nebo 14 potáhnutí.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IQOS ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz IQOS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem IQOS ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi IQOS na Google.cz

Zkusit najít termín IQOS ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem IQOS na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo IQOS například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte co znamená slovo IQOS? resp. jaký je přesný význam slova IQOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IQOS, odpověď na dotaz co je to IQOS?. Víte např. kdo to je Tina Arena? Znáte a víte kdo je Jennifer Connelly? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?