Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Co je to Interaktivní tabule? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Interaktivní tabule

Interaktivní tabule je název velkoplošné obrazovky opatřené dotykovým senzorem, interaktivní plochy větších rozměrů nebo tabule s interaktivním povrchem. Do funkční sestavy patří ještě počítač a datový projektor. Tyto prvky jsou vzájemně propojeny.
Interaktivní tabule může být stojanová nebo s pevným umístěním na stěně. Pomocí projektoru se obraz přenáší z počítače na tabuli a ovládá se nebo doplňuje dotykem prstů nebo speciálními fixami.


Co je to Interaktivní tabule? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Interaktivní tabule s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Interaktivní tabule je v kategorii Školství

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, termín, terminologie, co je to Interaktivní tabule?, význam, informace, pojem, vysvětlení, význam slova, odborné názvosloví, lexikon, definice, názvosloví, definice pojmu, Interaktivní tabule, formulace, synonymum


Pojem Interaktivní tabule je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Interaktivní tabule ve Wikimedia Commons

Najít slovo Interaktivní tabule ve Wikislovníku

Najít výraz Interaktivní tabule na Google.cz

Vyhledat slovo Interaktivní tabule ve Wikipedii

Vyhledat výraz Interaktivní tabule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Interaktivní tabule ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Interaktivní tabule například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Interaktivní tabule? resp. co znamená Interaktivní tabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interaktivní tabule, odpověď na dotaz co je to Interaktivní tabule?. Víte např. kdo to je Statkář? Znáte a víte kdo je Ambasador? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.