Co je to?
Výraz, termín, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená odborný pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Co je to Interaktivní tabule? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Interaktivní tabule?

Interaktivní tabule je název velkoplošné obrazovky opatřené dotykovým senzorem, interaktivní plochy větších rozměrů nebo tabule s interaktivním povrchem. Do funkční sestavy patří ještě počítač a datový projektor. Tyto prvky jsou vzájemně propojeny.
Interaktivní tabule může být stojanová nebo s pevným umístěním na stěně. Pomocí projektoru se obraz přenáší z počítače na tabuli a ovládá se nebo doplňuje dotykem prstů nebo speciálními fixami.


Co je to Interaktivní tabule? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Interaktivní tabule. Co znamená odborný pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Interaktivní tabule je v kategorii Školství

Klíčová slova: slovo, co je to Interaktivní tabule?, přesný význam, co to je, informace, termín, Školství, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, definice pojmu, formulace, odborné názvosloví, slovník, wiki, význam slova, přesný výraz, Školství


Pojem Interaktivní tabule je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Interaktivní tabule? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Interaktivní tabule (anglicky interactive whiteboard, IWB) je velká interaktivní plocha, ke které je připojen počítač s datovým projektorem, případně jde o velkoplošnou obrazovku (LCD, LED, plasma) s dotykovým senzorem. Projektor promítá obraz z počítače na povrch tabule a přes ni můžeme prstem, speciálními fixy nebo dalšími nástroji ovládat počítač nebo pracovat přímo s interaktivní tabulí. Tabule je většinou připevněna přímo na stěnu, nebo může být na mobilním stojanu.

Zkuste zjistit více informací o slovu Interaktivní tabule v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Interaktivní tabule ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Interaktivní tabule ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Interaktivní tabule ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Interaktivní tabule ve Wikislovníku

Najít slovo Interaktivní tabule ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Interaktivní tabule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Interaktivní tabule například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Interaktivní tabule? resp. co označuje slovo Interaktivní tabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interaktivní tabule, odpověď na dotaz co je to Interaktivní tabule?. Víte např. kdo to je František Xaverský? Znáte a víte kdo je Andrea Bocelli? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.