Co je to?
Definice výrazu, termínu Interaktivní tabule. Co znamená odborný pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Co je to Interaktivní tabule? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Interaktivní tabule?

Interaktivní tabule je název velkoplošné obrazovky opatřené dotykovým senzorem, interaktivní plochy větších rozměrů nebo tabule s interaktivním povrchem. Do funkční sestavy patří ještě počítač a datový projektor. Tyto prvky jsou vzájemně propojeny.
Interaktivní tabule může být stojanová nebo s pevným umístěním na stěně. Pomocí projektoru se obraz přenáší z počítače na tabuli a ovládá se nebo doplňuje dotykem prstů nebo speciálními fixami.


Co je to Interaktivní tabule? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Interaktivní tabule. Co znamená odborný pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Interaktivní tabule můžete samozřejmě sdílet se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Interaktivní tabule je v sekci Školství

Klíčová slova: přesný význam, popis, Školství, lexikon, odborné názvosloví, co znamená, co to je, terminus technicus, definice pojmu, definice, odborný výraz, co je to Interaktivní tabule?, názvosloví, terminologie, pojem, Interaktivní tabule, heslo, vysvětlení


Pojem Interaktivní tabule je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Interaktivní tabule? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Interaktivní tabule (anglicky interactive whiteboard, IWB) je velká interaktivní plocha, ke které je připojen počítač s datovým projektorem, případně jde o velkoplošnou obrazovku (LCD, LED, plasma) s dotykovým senzorem. Projektor promítá obraz z počítače na povrch tabule a přes ni můžeme prstem, speciálními fixy nebo dalšími nástroji ovládat počítač nebo pracovat přímo s interaktivní tabulí. Tabule je většinou připevněna přímo na stěnu, nebo může být na mobilním stojanu.

Hledejte pojem Interaktivní tabule v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Interaktivní tabule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Interaktivní tabule ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Interaktivní tabule na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Interaktivní tabule ve Wikimedia Commons

Najít pojem Interaktivní tabule ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Interaktivní tabule ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Interaktivní tabule například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Interaktivní tabule? resp. jaký je význam pojmu Interaktivní tabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interaktivní tabule, odpověď na dotaz co je to Interaktivní tabule?. Víte např. kdo to je Islámista? Znáte a víte kdo je Till Lindemann? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Interaktivní tabule i v jiné kategorii než v Školství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.