Co je to?
Definice výrazu, termínu Interaktivní tabule. Co znamená odborný pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Co je Interaktivní tabule? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Interaktivní tabule

Interaktivní tabule je název velkoplošné obrazovky opatřené dotykovým senzorem, interaktivní plochy větších rozměrů nebo tabule s interaktivním povrchem. Do funkční sestavy patří ještě počítač a datový projektor. Tyto prvky jsou vzájemně propojeny.
Interaktivní tabule může být stojanová nebo s pevným umístěním na stěně. Pomocí projektoru se obraz přenáší z počítače na tabuli a ovládá se nebo doplňuje dotykem prstů nebo speciálními fixami.


Co je to Interaktivní tabule? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Interaktivní tabule. Co znamená odborný pojem Interaktivní tabule z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice slova Interaktivní tabule? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Interaktivní tabule je v kategorii Školství

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, Školství, přesný význam, termín, popis, přesný výraz, lexikon, co znamená, názvosloví, definice pojmu, odborné názvosloví, heslo, pojem, slovník, význam pojmu, odborný výraz, Interaktivní tabule


Pojem Interaktivní tabule je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Interaktivní tabule? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Interaktivní tabule (anglicky interactive whiteboard, IWB) je velká interaktivní plocha, ke které je připojen počítač s datovým projektorem, případně jde o velkoplošnou obrazovku (LCD, LED, plasma) s dotykovým senzorem. Projektor promítá obraz z počítače na povrch tabule a přes ni můžeme prstem, speciálními fixy nebo dalšími nástroji ovládat počítač nebo pracovat přímo s interaktivní tabulí. Tabule je většinou připevněna přímo na stěnu, nebo může být na mobilním stojanu.

Více informací o slovu Interaktivní tabule doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Interaktivní tabule ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Interaktivní tabule ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Interaktivní tabule na Youtube

Najít slovo Interaktivní tabule ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Interaktivní tabule ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Interaktivní tabule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Interaktivní tabule například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Interaktivní tabule? resp. co označuje slovo Interaktivní tabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interaktivní tabule, odpověď na dotaz co je to Interaktivní tabule?. Víte např. kdo to je Quentin Tarantino? Znáte a víte kdo je Ladislav Štaidl? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.