Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ledová káva. Co znamená odborný pojem Ledová káva z kategorie Nápoje?

Co je to Ledová káva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ledová káva?

Ledová káva je studený nápoj, žádaný především v letním období, kdy milovníci kávy nechtějí pít kávu horkou. Připravuje se stejně jako obvyklá káva, nesmí však projít varem. Přidávají se do ní kostky ledu a vše se důkladně protřepe.
Podává se většinou ve sklenici, doslazuje se podle chuti. Ledovou kávu je možno připravovat také s mlékem nebo se zmrzlinou a šlehačkou. Postup je jednoduchý – na dno sklenice se nasype led, zalije se připravenou kávou, může se umístit kopeček zmrzliny a navrch šlehačka. Někdy je možno dát zmrzlinu přímo na led a ledovou kávu již nedoslazovat. Na vršek šlehačky se často dává čokoládová dekorace, výsledek se lehce zasněží špetkou kakaa nebo skořice.


Co je to Ledová káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ledová káva. Co znamená odborný pojem Ledová káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ledová káva? s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Ledová káva je v sekci nápoje

Klíčová slova: popis, heslo, co to je, co je to Ledová káva?, informace, slovník, synonymum, přesný význam, wiki, odborný výraz, názvosloví, lexikon, vysvětlení, nápoje, Ledová káva, definice, terminologie, význam pojmu


Pojem Ledová káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Ledová káva dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ledová káva je studenou variantou kávy, která je vyhledávaná převážně přes horké měsíce. Ingredience jsou stejné jako u běžné kávy jen s tím rozdílem, že tato káva neprochází varem. Do této kávy můžeme přidat i kostky ledu či samotnou zmrzlinu (záleží na druhu dané kávy a také na chuti strávníka).

Ledová káva

Ledová káva s vaflemi ve tvaru srdíčka. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay
Ledová káva s vaflemi ve tvaru srdíčka. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Ledová káva v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Ledová káva ve Wikizdrojích

Najít výraz Ledová káva na Google.cz

Hledat videa s názvem Ledová káva na Youtube

Hledat výraz Ledová káva ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Ledová káva ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ledová káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ledová káva například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ledová káva? resp. co znamená Ledová káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ledová káva, odpověď na dotaz co je to Ledová káva?. Víte např. kdo to je Miluše Voborníková? Znáte a víte kdo je Agnetha Fältskog? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nápoje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!