Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ledová káva. Co znamená odborný pojem Ledová káva z kategorie Nápoje?

Co je to Ledová káva? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ledová káva

Ledová káva je studený nápoj, žádaný především v letním období, kdy milovníci kávy nechtějí pít kávu horkou. Připravuje se stejně jako obvyklá káva, nesmí však projít varem. Přidávají se do ní kostky ledu a vše se důkladně protřepe.
Podává se většinou ve sklenici, doslazuje se podle chuti. Ledovou kávu je možno připravovat také s mlékem nebo se zmrzlinou a šlehačkou. Postup je jednoduchý – na dno sklenice se nasype led, zalije se připravenou kávou, může se umístit kopeček zmrzliny a navrch šlehačka. Někdy je možno dát zmrzlinu přímo na led a ledovou kávu již nedoslazovat. Na vršek šlehačky se často dává čokoládová dekorace, výsledek se lehce zasněží špetkou kakaa nebo skořice.


Co je to Ledová káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ledová káva. Co znamená odborný pojem Ledová káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ledová káva se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ledová káva se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: slovo, přesný význam, přesný výraz, co znamená, Ledová káva, informace, co to je, terminologie, Nápoje, vysvětlení, co je to Ledová káva?, slovník, Nápoje, terminus technicus, význam pojmu, wiki, formulace, definice


Pojem Ledová káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ledová káva

Hledat termín Ledová káva ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ledová káva ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ledová káva ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Ledová káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ledová káva ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Ledová káva na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ledová káva například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ledová káva? resp. co znamená slovo Ledová káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ledová káva, odpověď na dotaz co je to Ledová káva?. Víte např. kdo to je Oldřich Mánert? Znáte a víte kdo je Jakub Szántó? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!