Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zákon. Co znamená pojem Zákon z kategorie Právo?

Co je to Zákon? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zákon?

Lidmi obecně přijímané, platné a ustálené pravidlo. V přírodních vědách zákony popisují skutečné vztahy a souvislosti mezi pozorovanými jevy, vlastnostmi nebo objekty, které na sebe vzájemně působí. Právo považuje zákon za normu jednání, na níž se dohodla společnost, a schválili ji zákonodárci, obvykle parlament.


Co je to Zákon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Zákon. Co znamená pojem Zákon z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zákon s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zákon se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, Právo, definice pojmu, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, informace, heslo, názvosloví, co znamená, přesný význam, co to je, pojem, popis, terminus technicus, Právo, formulace


Pojem Zákon je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zákon zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Zákon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Zákon ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zákon ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zákon ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Zákon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Zákon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zákon například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Zákon? resp. co znamená výraz Zákon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zákon, odpověď na dotaz co je to Zákon?. Víte např. kdo to je Psychiatr? Znáte a víte kdo je Agnostik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.