Co je to?
Definice odborného termínu, slova Modrá linka. Co znamená pojem Modrá linka z kategorie Různé?

Co je Modrá linka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Modrá linka?

Modrá linka je označení pro zlevněné volání zákazníků do firmy. Volající hradí pouze část poplatku za hovor, zbytek zaplatí volaná firma. Výhodou je snížení nákladů pro obě zúčastněné strany a možnost volby snadno zapamatovatelného čísla. Modrá linka je ukázkou vstřícnosti vůči zákazníkům, což firmě přivádí další zájemce a jejím prostřednictvím se lze zacílit na určitý region nebo skupinu klientů. Klient se nejdříve setká s nahraným návodem, který ho pak navede k operátorovi. Modrá linka je nejvíce využívána ve finančních ústavech, servisech a službách a také v oblasti cestovního ruchu.

Co je to Modrá linka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Modrá linka. Co znamená pojem Modrá linka z kategorie Různé?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Modrá linka? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Modrá linka patří do sekce různé

Klíčová slova: co je to Modrá linka?, slovník, vysvětlení, terminus technicus, co znamená, Modrá linka, různé, různé, formulace, definice pojmu, význam, přesný význam, pojem, popis, slovo, odborné názvosloví, přesný výraz, názvosloví


Pojem Modrá linka je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Modrá linka na Google obrázcích

Hledat pojem Modrá linka ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Modrá linka ve Wikislovníku

Najít heslo Modrá linka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Modrá linka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Modrá linka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Modrá linka například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je Modrá linka? resp. co přesně označuje termín Modrá linka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modrá linka, odpověď na dotaz co je to Modrá linka?. Víte např. kdo to je Marcel Kolaja? Znáte a víte kdo je Zbyněk Stanjura? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.