Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Slinutá dlažba?

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.


Co je to Slinutá dlažba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Slinutá dlažba doporučujeme sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Slinutá dlažba se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovník, terminus technicus, Stavebnictví, formulace, přesný výraz, slovo, vysvětlení, přesný význam, co znamená, definice, definice pojmu, odborné názvosloví, lexikon, wiki, pojem, terminologie, Stavebnictví, informace


Pojem Slinutá dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Slinutá dlažba

Najít heslo Slinutá dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slinutá dlažba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Slinutá dlažba na Youtube

Zkusit najít pojem Slinutá dlažba ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Slinutá dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Slinutá dlažba ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slinutá dlažba například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Slinutá dlažba? resp. jaký je význam slova Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Peter Jackson? Znáte a víte kdo je Krakonoš? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Slinutá dlažba hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.