Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Slinutá dlažba?

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.


Co je to Slinutá dlažba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Slinutá dlažba je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, co to je, co znamená, odborné názvosloví, synonymum, význam, formulace, vysvětlení, přesný výraz, wiki, odborný výraz, terminologie, popis, co je to Slinutá dlažba?, pojem, lexikon, význam slova, význam pojmu


Pojem Slinutá dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Slinutá dlažba doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Slinutá dlažba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Slinutá dlažba ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Slinutá dlažba na Youtube

Najít pojem Slinutá dlažba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Slinutá dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Slinutá dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Slinutá dlažba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Slinutá dlažba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Hrnčíř? Znáte a víte kdo je Swarovski? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.