Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Slinutá dlažba?

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.


Co je to Slinutá dlažba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Slinutá dlažba s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Slinutá dlažba se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, slovník, co to je, Stavebnictví, formulace, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, co znamená, informace, terminologie, Slinutá dlažba, popis, co je to Slinutá dlažba?, slovo, vysvětlení, definice, heslo


Pojem Slinutá dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Slinutá dlažba ve Wikipedii

Najít slovo Slinutá dlažba ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Slinutá dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slinutá dlažba ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Slinutá dlažba na Google.cz

Hledat výraz Slinutá dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Slinutá dlažba například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Slinutá dlažba? resp. co vlastně znamená slovo Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Jay Z? Znáte a víte kdo je Kentaur? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.