Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Slinutá dlažba?

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.


Co je to Slinutá dlažba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Slinutá dlažba patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, definice, informace, vysvětlení, pojem, Stavebnictví, přesný význam, přesný výraz, formulace, terminologie, význam, terminus technicus, názvosloví, definice pojmu, termín, popis, odborný výraz


Pojem Slinutá dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Slinutá dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Slinutá dlažba ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Slinutá dlažba na Youtube

Hledat pojem Slinutá dlažba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Slinutá dlažba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Slinutá dlažba ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slinutá dlažba například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Slinutá dlažba? resp. co znamená výraz Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Ranhojič? Znáte a víte kdo je Krakonoš? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.