Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená termín Slinutá dlažba? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.


Co je to Slinutá dlažba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Slinutá dlažba je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, termín, přesný výraz, význam, informace, co je to Slinutá dlažba?, Stavebnictví, Stavebnictví, význam pojmu, názvosloví, přesný význam, slovo, vysvětlení, slovník, co znamená, definice, terminologie


Pojem Slinutá dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Slinutá dlažba

Vyhledat pojem Slinutá dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Slinutá dlažba ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Slinutá dlažba ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Slinutá dlažba na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slinutá dlažba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Slinutá dlažba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Slinutá dlažba například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Slinutá dlažba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Christian Bale? Znáte a víte kdo je Kentaur? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.