Co je to?
Definice odborného termínu, slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je Slinutá dlažba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Slinutá dlažba?

Slinutá dlažba je odolný podlahový materiál, určený pro prostory s vysokou zátěží s velkým množstvím pohybujících osob. Jedná se o keramický materiál, který nemá póry a je barvený. Jeho základem je živec a jíl.
Slinutá dlažba vzniká pod vysokým tlakem a vypaluje se při teplotě vyšší než 1200 stupňů. Je odolná proti chemickému i mechanickému poškození a je mrazuvzdorná. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro vnější pokládku.


Co je to Slinutá dlažba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Slinutá dlažba. Co znamená pojem Slinutá dlažba z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Slinutá dlažba? Pak se o ní podělte s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Slinutá dlažba patří do sekce stavebnictví

Klíčová slova: stavebnictví, vysvětlení, stavebnictví, co je to Slinutá dlažba?, názvosloví, wiki, význam slova, heslo, slovník, synonymum, definice pojmu, odborný výraz, popis, termín, co to je, lexikon, informace, přesný význam


Pojem Slinutá dlažba je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Slinutá dlažba hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít slovo Slinutá dlažba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Slinutá dlažba ve Wikipedii

Hledat výraz Slinutá dlažba ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Slinutá dlažba na Google.cz

Zkusit najít výraz Slinutá dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Slinutá dlažba ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slinutá dlažba například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Slinutá dlažba? resp. co to je Slinutá dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slinutá dlažba, odpověď na dotaz co je to Slinutá dlažba?. Víte např. kdo to je Saša Uhlová? Znáte a víte kdo je Anders Celsius? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než stavebnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.