Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňový doklad. Co znamená pojem Daňový doklad z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový doklad? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Daňový doklad

Každý daňový doklad musí mít předem stanovené náležitosti, které jsou přímo určené ze zákona. Tento doklad musí vystavit každý plátce daně z přidané hodnoty. V některých případech lze využít zjednodušený daňový doklad, konkrétně v případě, kdy se platí hotovostí, kartou nebo šekem do hodnoty deseti tisíc korun.


Co je to Daňový doklad? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daňový doklad. Co znamená pojem Daňový doklad z kategorie Účetnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daňový doklad sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Daňový doklad patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: lexikon, synonymum, význam, přesný význam, názvosloví, terminologie, Daňový doklad, wiki, terminus technicus, formulace, pojem, definice pojmu, Účetnictví, Účetnictví, termín, informace, slovník, přesný výraz


Pojem Daňový doklad je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Daňový doklad na Youtube

Zkusit najít výraz Daňový doklad ve Wikislovníku

Vyhledat termín Daňový doklad ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Daňový doklad ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Daňový doklad ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Daňový doklad ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový doklad například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Daňový doklad? resp. co znamená Daňový doklad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový doklad, odpověď na dotaz co je to Daňový doklad?. Víte např. kdo to je Jožka Černý? Znáte a víte kdo je Zeus? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daňový doklad v jiné sekci než Účetnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.