Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Er-forma. Co znamená pojem Er-forma z kategorie Literatura?

Co to je Er-forma? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Er-forma?

Er-forma je název pocházející zčásti z němčiny-er se překládá jako on. Jde o pojmenování vyprávění ve třetí osobě. Vypravěč se k ději staví jako nezaujatá osoba.
Někdy se může zaměřovat na psychiku postav, jejich prožitky, stav mysli a někdy se tak může přiblížit vypravování v první osobě. Vypravěč v er-formě se označuje také jako autorský vypravěč.


Co je to Er-forma? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Er-forma. Co znamená pojem Er-forma z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Er-forma sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Er-forma je v kategorii Literatura

Klíčová slova: význam pojmu, informace, lexikon, přesný význam, pojem, slovník, formulace, definice pojmu, Literatura, vysvětlení, význam slova, co to je, Literatura, odborný výraz, termín, definice, co je to Er-forma?, synonymum


Pojem Er-forma je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Er-forma?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Er-forma (er je německy on) je forma vypravování ve 3. osobě, v němž tzv. autorský vypravěč zaujímá postoj nezaujatého pozorovatele průběhu děje. Někdy také vypravěč er-formy zevrubně zaznamenává psychické prožívání postavy, stav jejího nitra a může se tak sbližovat s vypravěčem v 1. osobě – zároveň vyprávějícím i prožívajícím.

Pro více informací o heslu Er-forma zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Er-forma ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Er-forma ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Er-forma ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Er-forma ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Er-forma ve Wikimedia Commons

Najít termín Er-forma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Er-forma například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Er-forma? resp. co vlastně znamená slovo Er-forma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Er-forma, odpověď na dotaz co je to Er-forma?. Víte např. kdo to je Otaku? Znáte a víte kdo je Jiří Pospíšil? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Literatura. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.